دانلود رایگان کتاب اقتصاد کلان مهدی تقوی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب یکی از کتاب های منتشر شده توسط انتشارات پیام نور است که دارای نثری روان و ساده و متنی قابل فهم و قابل فهم برای تمامی علاقه مندان و دانشجویان می باشد. درخواست دانش آموز از استاد محتوای این کتاب به گونه ای طراحی و تدوین شده است که دانش آموز بتواند تمامی مطالب این کتاب را به تنهایی یاد بگیرد و در امتحانات خود بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.

دانلود کتاب اقتصاد کلان pdf

کتاب «اصول اقتصاد 2» (اقتصاد کلان) حاصل تجربه مهدی تقوی و یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است. و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهای سراسر کشور می باشد. روش تدریس دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری و نیمه حضوری است و رشته های مختلفی از جمله علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در این دانشگاه وجود دارد. تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید خبره نوشته می شود، این کتاب ها از خط مشی جداگانه ای پیروی می کنند و به گونه ای جمع آوری شده اند که تمامی دانشجویان نیازی به حضور استاد نداشته باشند و کتاب اصول اقتصاد 2 اقتصاد کلان) همچنین یکی از کتاب های کامل و جامع این انتشارات جهت استفاده دانشجویان و محققین می باشد.

دانلود کتاب اقتصاد کلان و مالیه عمومی

برای آشنایی بیشتر با این کتاب چند موضوع را توضیح می دهیم تا بهتر متوجه آن شوید. اقتصاد کلان از کلمه یونانی مکروس گرفته شده است که به معنای بزرگ است، اگرچه تعریف دقیق و مشخصی از این مقوله مانند اقتصاد ارائه نشده است، اما اصطلاحاً متعلق به بخشی از اقتصاد است که به مطالعه و بررسی می پردازد. رفتار کلی شرکت ها و کل نظام اقتصادی و موضوع اقتصاد کلان رویه دولت ها و روابط اقتصادی کشورهاست. عموم مردم در مورد قیمت همه کالاها و خدمات نظر دارند.

دانلود کتاب پی دی اف اقتصاد کلان و مالی

در اجرای سیاست پولی، بانک مرکزی این توانایی را دارد که به‌عنوان یک ناشر قدرتمند پول، از قدرت نظارتی خود به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم برای تأثیرگذاری بر شرایط بازار پول استفاده کند و بر این اساس، دو نوع ابزار سیاست پولی قابل تفکیک است. ابزارهای مستقیم و غیرمستقیم است که سیاست پولی نامیده می شود.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اقتصاد کلان مهدی تقوی

کتاب پیشنهادی 

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری