دانلود رایگان کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس، معاملات سهام و قراردادها در بورس اوراق بهادار تهران و بورس ایران برای کلیه دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس قابل استفاده می باشد. و نویسنده، دکتر علی جعفری، استادیار دانشگاه، حسابدار رسمی و کارشناس رسمی دادگستری که این کتاب را طراحی و تهیه کرده است و قابل استفاده برای کلیه دانشجویان، اساتید، مهندسان، کارمندان و مشاغل حرفه ای می باشد. کارمندان و همه دانش آموزان

اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس pdf

این کتاب بر اساس ترکیبی از سوابق حرفه ای در بازار سرمایه و آموزش مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تهیه شده است. ارتباط با مبانی سرمایه گذاری در حوزه های مالی باید به گونه ای طراحی شود که خواننده بتواند فلسفه وجودی بازارهای مالی و مبانی آن و نیز ادبیات بازارهای مالی و روش های خرید و فروش سهام و … را استنباط کند. مشتقات و نمونه های عملی دیگر در زمینه واقعی. سرمایه گذاری باید معرفی شود و همچنین تلاش شده است که هماهنگی کاملی بین موضوعات طراحی شده در این کتاب و قوانین بورس اوراق بهادار ایران وجود داشته باشد و این کتاب برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و عموم علاقمندان به این موضوع قابل استفاده باشد. سرمایه گذاری در این بورس اوراق بهادار است.

اصول سرمایه گذاری pdf

برای سهولت در آموزش و یادگیری مطالب طراحی شده در این کتاب از روش های جدیدی در این کتاب استفاده شده است و این روش ها به خواننده امکان آموزش و یادگیری آسانتر را می دهد و از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

» طراحی اهداف آموزشی و خلاصه فصل کلی

» استفاده از پروفایل تصویری اوراق بهادار و جداول و ارقام

» مروری بر اصطلاحات کلیدی استفاده شده در هر فصل

» طراحی سوالات کاربردی با عنوان استعلام و تحقیق

» استفاده از سوالات چند گزینه ای

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس در 8 فصل طراحی و تنظیم شده است و خواننده در فصل اول این کتاب با گستره سرمایه گذاری و نقش موثر آن در اقتصاد ملی و بین المللی آشنا می شود و در در فصل دوم این کتاب، انواع اوراق بهادار معرفی شده است. و در فصل سوم این کتاب انواع بازارهای مالی و همچنین عناصر اصلی بازار سرمایه ایران معرفی شده و به همین منوال ادامه دارد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری

کتاب پیشنهادی 

کتاب روانشناسی عمومی(راهنمای متون روان‌ شناسی به زبان انگلیسی)یحیی سید محمدی