دانلود رایگان کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مدیریت سرمایه گذاری یکی از سری کتاب هایی است که خوانندگان زیادی را به مطالعه این کتاب ترغیب کرد که با جمع آوری اطلاعات مفید و نکات طلایی طراحی و تنظیم شده توسط رضا راعی بررسی و ارائه شد.

مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته توسط دکتر رای pdf

محتوای این کتاب بر اساس نیاز دانشجویان تدوین شده است که مناسب دانشجویان رشته مدیریت مالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است که از این کتاب برای دوره های مدیریت سرمایه گذاری (مقدماتی و پیشرفته) در این زمینه ها استفاده می کنند و تمامی مطالب این کتاب کتاب مطابق با عناوین مصوب وزارت علوم و فناوری نوشته شده است و با توجه به جامعیت مطالب این کتاب، دانشجویان دکتری مالی و حسابداری نیز می توانند از این کتاب به عنوان منبع تکمیلی استفاده کنند.

دانلود رایگان کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته دکتر راعی

با توجه به مطالب درج شده در این کتاب می توان گفت که این کتاب علاوه بر دانشجویان علاقه مند به مباحث سرمایه گذاری و سرمایه گذاران در بورس، می توانند از این کتاب برای کسب بیشترین سود از سرمایه گذاری های خود و جلوگیری از ضررهای مالی استفاده کنند. اطلاعات کافی و مهم را در اختیار عموم قرار داده است و آنها را بسیار هوشمندانه در بازار سرمایه گذاری برای دستیابی به حداکثر سود ممکن راهنمایی کرده است، همه این مطالب به صورت روان و ساده بیان شده است تا همه مردم بتوانند از این کتاب استفاده کنند.بروشور مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته

با توجه به اینکه این کتاب طیف وسیعی از مطالب مرتبط با حوزه سرمایه گذاری را ارائه کرده است، تمامی مطالب به صورت طبقه بندی شده و منسجم طراحی شده اند تا دچار سردرگمی نشوید که تمامی مطالب در 6 فصل ارائه شده است. بخشی از این کتاب دارای 2 فصل مجزا می باشد که در مجموع شامل 12 فصل می باشد و نکات کلیدی و مهم بیان و ارائه شده است که در ابتدای این کتاب قسمت اول بازارها و ابزارهای مالی نام دارد و دارای 2 زیربخش می باشد. با نام انواع اوراق بهادار و بازارهای مالی و شاخص های بورسی که مطالب را ارسال کردند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی

کتاب پیشنهادی

کتاب دولت الکترونیک محمد علی سرلک