دانلود رایگان کتاب آناتومی انسانی علی اصغر رواسی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب آناتومی انسان یکی از سری کتاب های آموزشی از سری کتاب های پیام نور است که برای دانشجویان رشته تربیت بدنی طراحی و تنظیم شده است که مطالب مفید و ضروری برای دانش آموزان در رابطه با شکل و عملکرد عضلات انسان است. . ارائه کرده است که این کتاب توسط استاد برجسته این رشته یعنی علی اصغر رواسی طراحی و تنظیم شده است.

کتاب آناتومی انسان اثر علی اصغر رواسی pdf

تمامی افرادی که ورزشکار هستند و در این زمینه نیز فعال هستند باید تمامی اطلاعات مربوط به آناتومی بدن انسان را آموخته باشند و این کتاب برای رفع نیازهای دانش آموزان در رشته تربیت بدنی طراحی شده است که برای درک مطلب نوشته شده است. آناتومی و برای آنها بسیار مفید است. مفید است که در مطالب این کتاب به دلیل درک بهتر موضوع که البته برای یادگیری آناتومی نیازمند استفاده از اطلس است، سعی شده است تا بخشی از مطالب به صورت تصویری بیان شود. و بدون آن، یادگیری آناتومی بدون مشکل نیست. بنابراین برای درک بهتر می توانید از اطلس آناتومی در حین مطالعه استفاده کنید.

دانلود رایگان آناتومی بدن انسان در رشته تربیت بدنی

محتوای این کتاب در 10 فصل طراحی شده است که در هر فصل مربوط به قسمت های مختلف بدن می باشد که در آن اطلاعات لازم به صورت کامل ارائه شده و طبق فهرست، سیستم های مختلف بدن به صورت طبقه بندی شده توضیح داده شده است. در هر فصل به صورت جامع ارائه شده است و برای سهولت شما در ابتدای هر فصل یک مرور کلی از موضوع ارائه شده است که پس از آن می توانید هدف کل فصل را مطالعه کنید.

کتاب آناتومی انسان pdf

همچنین در انتهای این کتاب برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف خود، سوالات مربوط به موضوعات طبقه بندی شده طراحی شده است که پاسخ تمامی این سوالات در انتهای کتاب قرار گرفته است. اساس آموزش نیمه حضوری به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان تنها با مطالعه این کتاب می توانند تمامی مفاهیم و مطالب را به خوبی و کامل یاد بگیرند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب آناتومی انسانی علی اصغر رواسی

کتاب پیشنهادی

کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد