دانلود رایگان کتاب تربیت بدنی عمومی ۲ ابوالفضل فراهانی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب تربیت بدنی عمومی 2 بعد از کتاب تربیت بدنی عمومی 1 طراحی و تنظیم شده است که تربیت بدنی عمومی 1 پیش نیاز کتاب تربیت بدنی عمومی 2 محسوب می شود که نویسنده هر دوی این کتاب ها ابوالفضل فراهانی است که می نویسد. با نثر روان و شیوا مطالب موجود را بیان کرده و مطالب را به گونه ای طراحی کرده است که همه دانش آموزان بتوانند متن را درک کنند.

کتاب تربیت بدنی 2 پیام نور pdf رایگان

این کتاب از سری کتاب هایی است که برای دانشجویان پیام نور طراحی و تنظیم شده است و از آنجایی که ساختار پیام نور مبتنی بر آموزش نیمه حضوری است، تمامی مطالب و مفاهیم موجود در این کتاب باید به گونه ای طراحی و تنظیم شوند. به گونه ای که دانشجویان بدون نیاز به حضور استاد می توانند تمامی مباحث این کتاب را به طور کامل یاد بگیرند و این مهم در طراحی این کتاب به خوبی رعایت شده است و دانش آموزان عزیز می توانند از این کتاب بهترین استفاده را ببرند.

دانلود کتاب پی دی اف تربیت بدنی

کتاب تربیت بدنی 2 پیام نور از سری کتاب های آموزشی است که در دانشگاه پیام نور تدریس می شود. در فصل اول این کتاب مبانی و منابع تربیت بدنی مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. دارای تربیت بدنی اخلاقی، فیزیولوژیکی و روانی-اجتماعی است که در ادامه فصل دوم تأثیر ورزش و ورزش بر رفتارهای فردی و بالقوه و فصل سوم این کتاب در مورد بحث جذاب تأثیر ورزش بر سلامتی. او به بحث جسمانی پرداخته است که اثرات بی شماری را در بر می گیرد و همچنین برخی از نقش ها و آثار ورزش را به صورت جامع بیان کرده است، مانند کاهش برخی بیماری های ناشی از حرکت ضعیف و زندگی ماشینی.

پی دی اف تربیت بدنی ابوالفضل فراهانی

از فصل چهارم تا فصل هشتم این کتاب به موضوع آشنایی و معرفی رشته های مختلف و گسترده ورزشی می پردازد که نمونه ای از آن عبارتند از: شنا، والیبال، فوتبال، بسکتبال و تنیس و در ارتباط با هر یک. از آن‌ها مطالبی وجود دارد که ایشان ذکر کرده‌اند که در این مباحث ضمن توضیح تأثیر فعالیت‌های ورزشی بر بدن، چند مهارت اساسی هر رشته ورزشی و همچنین سرفصل‌های فصل نهم آمادگی جسمانی خلاصه می‌شود.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب تربیت بدنی عمومی ۲ ابوالفضل فراهانی

کتاب پیشنهادی

کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات محمد تقی روحانی رانکوهی