دانلود رایگان کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مسائل نوجوان و جوان یکی از سری کتاب های مفید و پرمخاطب مربوط به حساس ترین و مهم ترین دوران زندگی هر فرد می باشد که عمدتا توسط والدین عزیز مطالعه می شود و با استفاده از اطلاعات مفید موجود در این کتاب می توانند بهترین تربیت و رفتار را با فرزندان خود داشته باشند.

دانلود رایگان کتاب مسائل جوانان و جوانان

کتاب «مسائل نوجوانان و جوانان» توسط محمد خدایاری فرد طراحی و تنظیم شده است و محتوای اصلی این کتاب در مورد بررسی مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی یک فرد یعنی نوجوانی و جوانی است که اطلاعات مفیدی در این زمینه. امر ارزشمندی را به اشتراک گذاشته است و همچنین دوران نوجوانی و جوانی بخش بزرگی از زندگی هر فرد را در بر می گیرد که همه ما در این مسیر با موانع و چالش هایی مواجه بوده ایم و با عبور از این موانع توانسته ایم از این مسیر عبور کنیم. دوره زمانی. انجام دادن.

پی دی اف کتاب مسائل نوجوانان و جوانان

این دوره از نوجوانی و جوانی آغاز دوران گذار از کودکی به بزرگسالی است و همه این گذر از یک دوره به دوره دیگر تحت تأثیر عوامل زیادی است که همه در نوع خود استرس زا هستند و بدون شک همه نوجوانان هستند. نگرانند. مواردی در این زمینه وجود دارد که بر زندگی تأثیر می گذارد و ممکن است منجر به ارتباط رویدادهای استرس زا در زندگی، درگیری ها، برخوردها و درگیری های خانوادگی با رفتارهای بزهکارانه، خودآزاری و انزوای اجتماعی در جوانان شود که این کتاب همه مطالب و مشکلات را بررسی کرده است. این دوره از زندگی به صورت کامل و تخصصی.

دانلود کتاب مشکلات نوجوانان و جوانان دکتر محمد خدایاری فرد

تمامی مطالب این کتاب در 7 فصل گنجانده شده است که هر کدام از این فصل ها عناوین خاص خود را دارند که در ارتباط با هر مبحث و از سلسله مباحث و عناوینی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است به تفصیل بحث شده است. از جمله می توان به اختلالات روحی و روانی، مذهب، نوجوانان و جوانان، پیشرفت تحصیلی، گذراندن اوقات فراغت در نوجوانان و جوانان و موارد دیگری که در این کتاب ارائه شده است اشاره کرد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد

کتاب پیشنهادی

کتاب کاربرد کامپیوتر در روان شناسی اکبر رضایی