دانلود رایگان کتاب روانشناسی سالمندی عبدالله معتمدی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است. 

همانطور که همه به اهمیت روانشناسی در سالهای اخیر در زندگی خصوصی و عمومی ما واقف هستند، موضوع روانشناسی نیز در زمینه های مختلف بسیار گسترده است و روانشناسی سالمندی یکی از زیرشاخه های این علم غنی و گسترده است.

خرید کتاب روانشناسی سالمندی معتمدی

کتاب روانشناسی سالمندی نوشته عبدالله معتمدی است که توسط انتشارات صمیت منتشر شده است و در این کتاب سعی شده است با رویکردی روانشناختی تصویری واقعی و واقعی از شرایط و جایگاه سالمندی توصیف و بیان شود تا با حقایق این دوره از زندگی و اهمیت و جایگاه آن بیشتر آشنا شوید و نقشی ویژه و اجتماعی و فرهنگی در رشد و تکامل نویسنده در اینجا بیشتر شود. در این کتاب سعی شده است با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه روانشناسی سالمندی در جهان، غنای موضوعات کتاب افزایش یابد و اساسا دوران سالمندی یکی از دورانی است که هیچ راهی برای فرار از این دوران وجود ندارد و همه این دوران را به شکلی خاص پشت سر خواهند گذاشت.

روانشناسی سالمندی معتمدی pdf

مطالعه این کتاب علاوه بر مشاوره به دانشجویان، به مربیان و پژوهشگران علاقه‌مند به موضوعات سالمندان نیز توصیه می‌شود و کتاب روان‌شناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی که تجربه چندین ساله خود را در نثر استادانه بیان کرده‌اند، نیز توصیه می‌شود و موضوع این کتاب عبارت است از: روان‌شناسی، برای دانشجویان روان‌شناسی در مقطع کارشناسی، عنوان روش‌های مطالعه را می‌توانید از مطالب آن مطالعه کنید. این کتاب با رویکردی روانشناختی سعی کرده است تصویری واقعی از وضعیت سالمندی بیان کند و هر روز مطالب بیشتری در این باره مورد بحث و بررسی قرار گرفته است که اطلاعات جامع و کاملی از این دوران در اختیار شما قرار داده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب روانشناسی سالمندی عبدالله معتمدی

کتاب پیشنهادی 

کتاب علم النفس دکتر حسن احدی