دانلود رایگان کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب روانشناسی عمومی از سری کتاب های آموزشی است که با اطلاعات مرتبط با رشته روانشناسی به یکی از کتاب های تدریس شده در دانشگاه ها تبدیل شده است و دانشجویان روانشناسی باید در اوایل کار خود روانشناسی عمومی را بگذرانند. کتاب توسط استاد حمزه گنجی طراحی و تدوین شده است.

دانلود روانشناسی عمومی حمزه گنجی

ابتدا می خواهیم با کلمه روانشناسی آشنا شوید که می توان گفت: روانشناس فردی است که رفتار خود و دیگران را مطالعه می کند و البته بسیار مهم است که ابتدا خودش را مطالعه کند و سپس روی بیاورد. به مطالعه دیگران اما روانشناسی که تجربه زیادی در این زمینه دارد می داند که هر فردی با فرد دیگر تفاوت زیادی دارد، یعنی از افکار، علایق، انگیزه ها، عواطف و توانایی های خود آگاه است. با دیگران و همچنین یک روانشناس باتجربه یکسان نیست، او می داند که آنچه در مورد او صدق می کند ممکن است در مورد دیگران صدق نکند.

دانلود pdf روانشناسی عمومی حمزه گنجی

اما در ارتباط با این علم گسترده به این موارد توجه کنید که روانشناسی را علمی می دانند که به مطالعه رفتار، احساسات، عواطف، افکار در مورد رشد انسان، چگونگی شکل گیری شخصیت، علت بیماری های روانی و نحوه درمان آنها می پردازد. معنای کلی برای ما و همین طور در علم روانشناسی دانشمندان سعی می کنند افراد بیشتری را بشناسند و خواسته های هر فرد را درک کنند و همچنین برای تامین خواسته های مادی و معنوی او به بهترین شکل ممکن انجام دهند.به طور کلی می توان گفت که و هدف اصلی روانشناسان و علم روانشناسی فراهم آوردن شرایطی است که مردم بتوانند شاد زندگی کنند.کتاب روانشناسی عمومی دکتر گنجی

در حال حاضر نیاز به این علم مفید بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و اینکه انسان های امروزی دچار مشکلات و ناهنجاری های فراوانی مانند اضطراب و افسردگی هستند نشان می دهد که وجود علم روانشناسی بسیار ضروری است و همچنین این علم شاخه های وسیعی را در بر می گیرد. من یکی از آن شاخه ها هستم: روانشناسی بالینی، روانشناسی اجتماعی و … که هر کدام در آن رشته تخصص دارند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی

کتاب پیشنهادی

کتاب نقش فضا در معماری ایران محمدرضا حائری