دانلود رایگان کتاب مبانی شناخت انسان با تکیه بر روان شناسی زیستی مایکل آیزنک در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مبانی شناخت انسان بر اساس روانشناسی زیستی از سری کتاب های آموزشی است که دارای مطالب و مفاهیم مهمی در ارتباط با شناخت انسان است. این کتاب توسط مایکل آبزنک طراحی و نوشته شده است. زمینه است.

مبانی شناخت انسان بر اساس روانشناسی مایکل آیزنک PDF

قسمت اول کتاب مبانی شناخت انسان بر اساس روانشناسی زیستی توسط مایکل آیزنک طراحی شده است و از این قسمت این کتاب به عنوان کتاب درسی برای دانشجویان رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی معرفی شده است که این کتاب را مطالعه می کنند که تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان روانشناسی به صورت گسترده و جامع در این کتاب گنجانده شده است و این کتاب ترجمه فارسی قسمت اول کتاب Psychology: An International Perspective می باشد.

کتاب مبانی شناخت انسان بر اساس روانشناسی زیستی آیزنک

در ارتباط با نویسنده برجسته این کتاب، مایکل آیزنک، می توان گفت که وی استاد روانشناسی بود که رئیس گروه روانشناسی دانشگاه هالووی لندن بود و همچنین یکی از مؤسسات پیشگام در بریتانیا به شمار می رفت. که یکی از معتبرترین و مشهورترین آیزنک است، امروزه یکی از بهترین روانشناسان بریتانیا به شمار می رود. مهمترین آثار او بیش از 30 کتاب طراحی شده توسط وی است و همچنین تعداد زیادی مقاله به زبان انگلیسی در کارنامه خود دارد. تخصص اصلی آیزنک بیش از هر چیز دیگری در رویکرد شناختی است و تاکنون تحقیقات زیادی در زمینه و میدانی توسط وی انجام شده است.

کتاب دانش انسان بر اساس پی دی اف روانشناسی زیستی مایکل آیزنک

در رابطه با محتوای این کتاب می توان گفت که کل محتوای این کتاب در 20 فصل طراحی و تنظیم شده است که به طور جامع مطالب گسترده ای را در رابطه با هر فصل بیان کرده است و در ابتدای این کتاب مطالب مربوط به روانشناسی مدرن در این فصل به موضوع رویکردها و دغدغه ها پرداخته شده است و همچنین در پایان این کتاب در فصل بیستم مطالبی بر اساس استرس آورده شده است که می توان به مجموعه ای از موضوعات بیان شده در این کتاب اشاره کرد. : جنسیت، تمایلات جنسی و رفتار جنسی و نظریه های مربوط به عواطف و عواطف و آشنایی با روانشناسی زیستی و سایر موضوعاتی که به صورت جامع در این کتاب آمده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مبانی شناخت انسان با تکیه بر روان شناسی زیستی مایکل آیزنک

کتاب پیشنهادی

کتاب مقدمه ای بر فلسفه علم رودلف کارناپ ترجمه یوسف عفیفی