دانلود رایگان کتاب طلایی پول،ارز و بانکداری پگاه شریفی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب پول، ارز و بانکداری از سری کتاب های آموزشی مفید و مختصر در این زمینه است که با بیانی ساده و روان و محتوای قابل فهم طراحی و تنظیم شده است که در اختیار عموم و دانشجویان رشته اقتصاد قرار گرفته است.

کتاب طلایی پول، ارز، بانکداری pdf

این کتاب شامل نمودار شاخه ای در مرحله اول هر فصل است که برای درک بهتر مباحث در یک نگاه، توضیح درس به صورت نکته و اعداد برای یادگیری آسان تر، متداول ترین تست های سال های گذشته بعد از هر مبحث درس درج شده است و حاوی سوالات و سوالات کتاب درسی به همراه پاسخ بسیاری از تست های مروری برای تسلط کامل تر بر نکات کلیدی است.

پی دی اف کتاب طلایی پول، ارز، بانکداری

کتاب طلایی پول ، ارز و بانکداری (نسل سوم) ، که توسط پگا شریفی طراحی و ویرایش شده است ، یکی از کتابهای تخصصی انتشارات نویسندگان طلایی برای دانشجویان و محققان اقتصاد است که به بهترین وجه ممکن طراحی و ویرایش شده است ، و هدف کلی این نشریه چاپ و تولید مثل کتاب هایی است که به متخصصان ، کارآموزان و دانش آموزان کمک می کند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان خود را افزایش می دهند و دانش آموزان خود را افزایش می دهند و دانش آموزان خود را افزایش می دهند و دانش آموزان خود را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند و دانش آموزان را افزایش می دهند.

کتاب طلایی پول، ارز، بانکداری PDF

همچنین این کتاب یکی از کتاب های مفید برای ارتقای دانش صاحب نظران در زمینه اقتصاد به شمار می رود و در رابطه با موضوعات این کتاب می توان گفت که علل پیدایش پول و یا مشکلات نظام مبادله ای: 1- نیاز همزمان طرفین به مبادله 2- تقسیم ناپذیری برخی کالاها، 3- مشکل تفکیک نشدن برخی کالاها، 5- مشکل کاهش قیمت کالاها، 4- مشکل ذخیره سازی قیمت ها. همچنین باید به سیر تحول پول اشاره کرد: پول کالایی ← پول فلزی ← پول نقد ← پول کاغذی پشتوانه دار ← پول کاغذی بدون پشتوانه ← پول بانکی ← پول الکترونیکی که اقتصاددانان کارکردهای اصلی پول را این گونه توصیف می کنند: 1- وسیله مبادله 2- وسیله اندازه گیری 3- وسیله ذخیره سازی ارزش هر شیئی که در کشور ما ارزش و خدمات اقتصادی آن را می پذیرد. مجموع قبوض و قبوض و مانده سپرده های جاری مردم در بانک های تجاری.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب طلایی پول،ارز و بانکداری پگاه شریفی

کتاب پیشنهادی 

کتاب اداره امور عمومی در اسلام محمد خدابخش