دانلود رایگان کتاب اداره امور عمومی در اسلام محمد خدابخش در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

مدیریت امور عمومی در اسلام که توسط دکتر محمد خدابخش و دکتر احمد صادقی طراحی و تنظیم شده است، یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که با هدف تدریس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی این دانشگاه تدوین شده است و این کتاب که در پاسخ به نیازهای علمی در حوزه مدیریت عمومی، دیدگاه های عمومی، مدیریت و روابط عمومی اسلامی تدوین شده است. نتایج تحقیقات گسترده در موضوعات مختلف را بیان کرده است.

دانلود کتاب مدیریت امور عمومی در اسلام PDF

در این کتاب به این عناوین می پردازیم که توضیحات جامع و کاملی را در اختیار ما قرار داده اند: انسان شناسی اسلامی و کاربردهای آن در اداره امور عمومی اسلامی، ارزش ها و مأموریت های اداره امور عمومی در کارکردهای مختلف، ارزش ها و رسالت های اداره امور عمومی در اسلام، تأثیرات اداره امور عمومی در اسلام، تأثیرات اداره امور عمومی در درک این موضوع به شما و دانشجویان و سایرین است. محققان و اندیشمندان حوزه مدیریت دولتی.

PDF کتاب مدیریت امور عمومی در اسلام

این کتاب به طور کامل و جامع تمامی مطالب مرتبط با این موضوع را بیان کرده است که به دلیل حجم مناسب کتاب مدیریت دولتی در اسلام محمد خدابخش بوده است. می توان گفت این کتاب یکی از بهترین گزینه ها برای مطالعه موضوعات است، چه وقت کم داشته باشید و چه زمانی که فرصت مطالعاتی زیادی دارید. همچنین این کتاب شما را از خرید و مطالعه کتاب ها و جزوات حجیم و گران قیمت بی نیاز می کند. همچنین با خرید این کتاب و مطالعه آن می توانید به راحتی پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید و موضوعات آموزنده است. چیزهای زیادی یاد بگیرید.

دانلود کتاب PDF مدیریت امور عمومی در اسلام

از آنجایی که این کتاب حاوی تمام مطالب مورد نیاز شماست، به شما کمک زیادی می کند تا با موضوعات کلیدی و نکات مهم آشنا شوید. به این ترتیب از اضطراب و نگرانی شما در زمان امتحان کاسته می شود. چون دیگر نگران عدم آشنایی با نوع سوالات نخواهید بود و همچنین توصیه می کنیم با توجه به حجم مطالب مفیدی که در این کتاب گنجانده شده است، نه تنها برای طلاب بلکه برای تمامی افرادی که در زمینه دین سر و کار دارند مطالعه شود و قطعا نکات کلیدی بیان شده در این کتاب می تواند بسیاری از مشکلات شما را حل کند و از آنجایی که این کتاب حاوی مباحث آموزنده و کاربردی فراوانی است، به همین دلیل خرید آن را حتما به شما توصیه می کنیم.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اداره امور عمومی در اسلام محمد خدابخش

کتاب پیشنهادی 

کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کامپیوتر کاظم زرین