دانلود رایگان کتاب آیین دادرسی مدنی ۱ محمد مهدی توکلی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب آموزش جامع آیین دادرسی مدنی نوشته دکتر محمدمهدی توکلی در مجموعه ای دو جلدی با پرهیز از مباحث بحث برانگیز و منسوخ با نگارشی ساده و روان به بررسی و تشریح کتاب جامع و کامل آیین دادرسی مدنی می پردازد و این کتاب ویژه حقوقی می باشد. امتحانات. وکالت برای سهولت مطالعه داوطلبان گردآوری شده است و دو جلد آموزش جامع آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی به دو صورت مقوای روکش شده (شومیز) و جلد گالینگور (جلد گالینگور) توسط ناشر منتشر شده است و هیچ تفاوتی با هم ندارند. از نظر محتوا و صفحات

خرید کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی توکلی

در کتاب آموزش آیین دادرسی مدنی تالیف دکتر توکلی سعی شده است که مطالب و مباحث آیین دادرسی مدنی به جز هر استثنا یک به یک بررسی و در دسته بندی های منطقی، قابل فهم و آسان ارائه شود تا خوانندگان این کتاب می تواند راحت تر در ذهن این کتاب جایی پیدا کند. و این کتاب در شش فصل تهیه و تنظیم شده است که در سه فصل اول آن مباحث سه درس آیین دادرسی مدنی مقطع کارشناسی حقوق بررسی شده است و فصل چهارم بررسی ادله اثبات ادعا و فصل پنجم بررسی قواعد حاکم بر اجرای احکام مدنی و فصل ششم به آشنایی با برخی از مراجع رسیدگی اختصاص دارد و هدف و هدف از تالیف این کتاب آموزش آیین نامه های جاری است. آیین دادرسی مدنی به دانشجویان عزیز و کمک به بازآموزی فارغ التحصیلان و کارشناسان حقوقی. در کتب آیین دادرسی مدنی از توضیحات حاشیه ای و غیر ضروری پرهیز شده است تا جامعیت و اختصار در کنار هم بنشیند و باعث سردرگمی خواننده نشود.

کتاب آیین دادرسی مدنی توکلی pdf

از سلسله ویژگی های این کتاب، می توان با ذکر مصادیق فراوان و ارائه مباحث در دسته بندی های منطقی و قابل فهم، برای سهولت در فهم، تعمیق و تجمیع مباحث و ذکر موارد، موضوعات و مواد آیین دادرسی مدنی را یکی یکی بررسی کرد. مطالب مرتبط با هر موضوع فصل قانون آیین دادرسی مدنی یا سایر قوانین در ابتدای فصل مربوطه و به مواد پراکنده قوانین مختلف که در هر فصل مطالعه شده است اشاره کرده و مباحث امتحانی را ترسیم نموده و از بیان و پرداختن به غیر امتحانی و غیر قابل اجرا خودداری نمایید. موضوعاتی که ارزش امتحان ندارند و توضیحات را حذف کنید. قوانین زائد و غیر ضروری و منسوخ به دلیل نداشتن ارزش تستی و همچنین پرهیز از بیان موضوعات حاشیه ای مانند مقایسه تطبیقی ​​مباحث با قوانین کشورهای دیگر به دلیل نداشتن ارزش تستی و غیر ضروری و همزمان با ارائه این کتاب به دلیل به جامعیت و کامل بودن انتشار و انتشار کتاب «خلاصه آیین دادرسی مدنی» از همین نویسنده به پایان رسید.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب آیین دادرسی مدنی ۱ محمد مهدی توکلی

کتاب پیشنهادی 

کتاب حقوق اداری منوچهر طباطبایی