دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب شرح جامع حقوق مدنی از سری کتاب های مرتبط با موضوعات رشته حقوق می باشد. در این کتاب مطالب قانون مدنی به صورت جامع و کامل ارائه شده است که توسط فرهاد بیات طراحی و تنظیم شده است.

دانلود pdf df شرح جامع قانون مدنی بیات

حقوق شهروندی یکی از قوانین مصوب و مهم محسوب می شود که مطمئناً برای استفاده از آن به منابع کامل و جامعی نیاز دارید تا اطلاعات لازم در این زمینه را داشته باشید و همچنین درس حقوق شهروندی یکی از موارد مهم و مهم است. دروس تعیین کننده در دوره تحصیلی کارشناسی حقوق. در شکل 8 دروس حقوق شهروندی 1 تا 8 در مجموع 19 واحد را شامل می شود و در مقطع فوق لیسانس نیز کاربردهای خاص خود را دارد و می توان از این کتاب برای آمادگی شرکت در آزمون های مربوطه نیز استفاده کرد. علاوه بر این اپلیکیشن ها می توانید از این کتاب برای افزایش سطح آموزشی خود استفاده کنید.

دانلود رایگان شرح جامع قانون مدنی

این درس بیان شده در تست های گسترده از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است و همچنین در کنکور وکالت و قضاوت از ضریب و اهمیت بالایی برخوردار است. درس عمران با ضریب 3 در کنکور برای متقاضیان دوره کارآموزی وکالت از اهمیت بالایی برخوردار است و نقش تعیین کننده ای در رتبه بندی افراد دارد که تمامی داوطلبان می توانند با استفاده از این کتاب بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند. در ارتباط با محتوای این کتاب می توان اظهار داشت که نویسنده این کتاب در گام اول کلیه موارد حقوقی را بیان کرده است و در ادامه این تعاریف نکات و موارد لازم هر یک را به صورت جامع بیان کرده است. این موارد

دانلود رایگان کتاب شهر بیات

از سلسله نکات و ویژگی های خاص این کتاب می توان به نکات زیر اشاره کرد:

– در این کتاب نکات مهم و کاربردی طراحی شده است که برگرفته از کتاب «حقوق مدنی در نظام حقوقی کنونی» تالیف مرحوم دکتر کاتوزیان است.

– بررسی و تحلیل لغات و اشکالات تخصصی در مطالب به صورت روان و ساده.

 

– ارتباط ماده با مواد مرتبط در سایر قوانین به صراحت بیان شده است.

 

ذکر نظرات متفکران حقوقی در کتب مرجع مربوط به هر مقاله مندرج در این کتاب.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات

کتاب پیشنهادی

کتاب حکمت هنر و معماری اسلامی عبدالحمید نقره کار