دانلود رایگان کتاب تحلیل تکنیکال بازار سرمایه جان مورفی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

برای پیشرفت در بازارهای سرمایه گذاری به ویژه بورس باید تخصص و دانش لازم را در این زمینه کسب کنید و کتاب آموزش تحلیل تکنیکال تالیف جان مورفی یا آموزش تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه یکی از معروف ترین و برجسته ترین کتاب هایی است که در این زمینه طراحی و تهیه شده است.

کتاب معامله گر معمولی

در دنیای امروز با در نظر گرفتن شرایط خاص اقتصادی که در کشور ما به وجود آمده است، بسیاری از افراد جامعه به دنبال سرمایه گذاری در بورس هستند و این اقدام درست و درستی است، اما مشکلی که در این زمینه پیش می آید این است که تعداد زیادی از این افراد دانش و اطلاعات زیادی از بورس ندارند و بدون داشتن دانش کافی وارد سرمایه گذاری و فعالیت در این حوزه سودآور می شوند. آن را در این زمینه در نظر بگیرید.

کتاب آموزش فارکس

همانطور که می دانید روش ها و روش های مختلفی برای تجزیه و تحلیل روند جاری و پیش بینی مسیرهای آتی در بازار سهام وجود دارد که یکی از این روش ها که در حال حاضر بسیار مورد توجه معامله گران و سرمایه گذاران است، تحلیل تکنیکال است و تحلیل تکنیکال یکی از متداول ترین روش های تحلیلی در بازارهای مالی به شمار می رود و این روش تجزیه و تحلیل بر روی داده ها و نمودارهای بازارهای مختلف تمرکز می کند و با استفاده از آنها الگوها و روندها را پیش بینی می کند. حقیقت را در مورد آینده این بازار دریافت کنید.

کتاب پی دی اف تحلیل تکنیکال بازار سرمایه نوشته جان مورفی

این کتاب برای افرادی مناسب است که با مبانی بازار سرمایه آشنا هستند و تصمیم دارند در این زمینه پیشرفت کنند. در این کتاب، خواننده تکنیک های روند را می آموزد و طیف گسترده ای از ابزارها را برای رسیدن به یک زمان مفید برای ورود به موقع به مسیر ارائه می دهد. همچنین نویسنده در این کتاب با بیانی روان به تفاوت های مهم بازارهای کالایی و بورس پرداخته است. در نهایت این کتاب در 17 فصل با شروع فلسفه تحلیل تکنیکال با فصول مرتبط طراحی شده است. در ادامه با تشریح مفاهیم تحلیل تکنیکال به معرفی و تشریح شاخص های بازار سرمایه در فصل هفدهم می پردازد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب تحلیل تکنیکال بازار سرمایه جان مورفی

کتاب پیشنهادی 

کتاب دروس طلایی دوازدهم تجربی