دانلود رایگان کتاب تست آیین دادرسی مدنی رحمان عمروانی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب سوالات طبقه بندی شده چهارگزینه ای آیین دادرسی مدنی دکتر رحمان امروانی حاوی سوالات چهارگزینه ای به روز شده آیین دادرسی مدنی سال های گذشته است که شامل آزمون های وکالت و قضاوت، مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد می باشد. همچنین دفترچه آزمون رویه ای دکتر امروانی شامل سوالات کتبی با پاسخنامه تشریحی کامل جهت آمادگی بیشتر داوطلبان طراحی شده است.

 

دانلود کتاب آزمون آیین دادرسی مدنی امروانی

کتاب آزمون آیین دادرسی مدنی دکتر رحمان امروانی شامل خلاصه سوالات درس آیین دادرسی مدنی از آزمون های سال های گذشته حقوقی و سوالات طبقه بندی شده توسط اساتید معتبر می باشد. مجموعه سوالات همراه با پاسخنامه و توضیحات کامل برای هر سوال می باشد. در نهایت کتاب آزمون آیین دادرسی مدنی دکتر امروانی برای بررسی سریع مطالب نمودارهای درس با توجه به موضوعات درسی طراحی شده است. از ویژگی های بارز این کتاب، ترتیب سؤالات بر اساس فصول قانون آیین دادرسی مدنی است.

 

آزمون آیین دادرسی مدنی pdf

کتاب تست رویه ای دکتر امروانی شامل 1769 سوال از تست های سال های گذشته و سوالات کتبی می باشد. در این کتاب برخلاف سایر کتاب های موجود، سوالات از سال 1379 تا آخر طبقه بندی شده است. از این نظر، داوطلبان فقط بر قانون ADM مصوب 1379 تمرکز خواهند کرد.

 

آزمون آیین دادرسی مدنی امروانی pdf

اهمیت دفترچه آزمون آیین دادرسی دکتر رحمان امروانی به دلیل ویژگی های آن از جمله رعایت قانون آیین دادرسی مدنی مصوب 1398، رعایت قوانین و مقررات، قوانین خاص، آرای وحدت رویه و نظرات مشورتی تازه تصویب شده است. به روز رسانی، اصلاح و ویرایش بر اساس قوانین جدید

شامل نمودارها و جداول آموزشی مختصر و حاوی نکات کلیدی در انتهای کتاب برای سهولت یادگیری است. نمایه کتاب بر اساس فهرست قانون آیین دادرسی مدنی و عناوین دانشگاهی. جامع و پوشش تمامی سوالات آزمون های برگزار شده. عدم حذف و پاسخگویی به سوالات مکرر و تقریبا مشابه به جز سوالاتی که به دلیل تغییر قوانین موضوع آنها حذف شده است. مناسب برای بررسی در ماه گذشته و 10 روز طلایی تا آزمون حقوقی مورد نظر باقی مانده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب تست آیین دادرسی مدنی رحمان عمروانی

کتاب پیشنهادی 

کتاب ریاضیات تجربی و حسابان جامع هرکول آریان حیدری