دانلود رایگان کتاب روان شناسی راهنمایی و مشاوره نیلا آخوندی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب “روانشناسی راهنمایی و مشاوره” توسط استاد نیلا آخوندی طراحی و تدوین شده است، یکی از سری کتاب های آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته روانشناسی به شمار می رود و در گذشته مشاوره به عنوان رشته ای علمی نامیده می شد که تلاش می کند. کمک به افرادی که مشکلات عاطفی و روانی دارند درگیر هستند، اما در حال حاضر در این زمینه از طرف دیگر کمک به افرادی است که مشکلی ندارند و خواهان خودشناسی و خودشناسی هستند و از طرف دیگر تلاش می کنند. برای جلوگیری از مشکلات و کمک به آنها در صورت بروز مشکل. روانپزشکی به شناسایی نوع و درمان آن و بررسی ارتباط آن با مشکلات جسمانی مانند ایدز و درمان آن اختصاص یافته است.

دانلود رایگان خلاصه کتاب روانشناسی راهنمایی و مشاوره نیلا آخوندی

از این رو در این کتاب همراه با مهم ترین اصول، روش ها، رویکردهای روتین، راه های شناخت و درمان مشکلات، مباحث اساسی و مفید مرتبط با فرآیند مشاوره بیان شده است، بنابراین می تواند برای دانشجویان و علاقمندان به این موضوع مفید باشد. رشته. روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی کتابی جامع و کامل در این زمینه است و این کتاب با محتوای به روز و مفید خود مورد توجه تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید قرار گرفته است.

خلاصه کتاب مبانی مشاوره و راهنمایی

همانطور که مشاهده می کنید این کتاب از سری کتاب های پیام نور است و با توجه به ساختار آموزشی آن که به صورت نیمه حضوری می باشد، تمامی مطالب آن باید به گونه ای باشد که دانش آموزان بدون نیاز به آموزش تمامی مطالب این کتاب را بیاموزند. یک معلم و قبولی در امتحاناتشان بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

جزوه راهنمایی و مشاوره

اساتید و دانشجویان و علاقه مندان به این رشته روانشناسی می توانند بهترین استفاده را از این کتاب ببرند و برای درک بهتر مفاهیم و مطالب این کتاب در ابتدای هر فصل مقدمه ای آورده شده است. و برای مرور مباحث در پایان فصل، خلاصه ای از آن ذکر شده است تا نهایت تلاش و کوشش به عمل آید تا دانش آموزان در مطالعه خود دچار سردرگمی و پیچیدگی نشوند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب روان شناسی راهنمایی و مشاوره نیلا آخوندی

کتاب پیشنهادی

کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی حمیدرضا حاتمی