دانلود رایگان کتاب روانشناسی تیپ های شخصیتی نه گانه پروین دقیقیان در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب روانشناسی نه تیپ شخصیتی یکی از سری کتاب های آموزنده و جذاب در زمینه روانشناسی است که توسط پروین دخیان طراحی و تنظیم شده است که به موضوعات و موضوعاتی مانند شخصیت چیست و انواع تیپ های شخصیتی می پردازد. و هر یک از اینها را به بررسی و تحلیل موضوعات و موضوعات پرداخته و هر یک از این مباحث را با بیانی ساده و روان نوشته است

دانلود پی دی اف روانشناسی تیپ شخصیتی نه گانه

این کتاب در نتیجه تحقیقات علمی و عملی فراوانی که در زمینه مسائل مربوط به خصوصیات انسان انجام شده است طراحی و تهیه شده است که توسط تعداد زیادی از دانشمندان و محققین بزرگ و برجسته جهان مورد مطالعه قرار گرفته است. برای چندین سال آنالیز شده است و انیاگرام یکی از با ارزش ترین سیستم هایی است که با استفاده از آن می توان تیپ شخصیتی شما را به صورت کاملا منطقی و علمی به درستی شناسایی و ارزیابی کرد.

پی دی اف روانشناسی نه تیپ شخصیتی pdf

این کتاب از هفت بخش تشکیل شده است که هر یک از این بخش ها در زیر مجموعه هایی طبقه بندی شده اند. در ابتدای این کتاب با بخش اول که با عنوان «پویش» و «طبقه بندی شخصیت» است آشنا می شویم. به چندین بخش از جمله پویایی شخصیت و روانشناسی، شخصیت چیست و روانشناسی شخصیت و زیرمجموعه های دیگر تقسیم شده است که در هر قسمت از این کتاب مطالب و مفاهیم به صورت ساده و روان توضیح داده شده است.

روانشناسی تیپ های شخصیتی نه گانه اثر پروین دخیان pdf

در انتهای این کتاب قسمت هفتم قرار داده شده است و همانطور که می دانید این قسمت دارای تعدادی زیربخش نیز می باشد. این بخش به موضوعاتی مانند تیپ شخصیتی می پردازد و موضوعاتی مانند چهار تیپ شخصیتی فردگرایانه، تست تشخیص چهار تیپ شخصیتی و سایر موضوعات درج شده است. هر یک از این تیپ ها و شخصیت ها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند و در نهایت می توان گفت که این کتاب کتابی بسیار مفید در زمینه روانشناسی محسوب می شود که کتابی معتبر و ویژه در این زمینه است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب روانشناسی تیپ های شخصیتی نه گانه پروین دقیقیان

کتاب پیشنهادی

کتاب پرسش و پاسخ دینامیک مریام رضا نخعی