دانلود رایگان کتاب اصول ژنتیک پزشکی امری لیلا یوسفیان در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب ژنتیک امری لیلا یوسفیان یکی از معتبرترین و جامع ترین کتاب های ژنتیک محسوب می شود که در سطوح مختلف در دانشگاه های مختلف کشور تدریس و تدریس می شود. این کتاب شامل مفاهیمی مانند بیماری های کروموزومی، خطاهای ذاتی متابولیسم، بیماری های تک ژنی، تشخیص قبل از تولد است و ژنتیک باروری و … می باشد و در حال حاضر از اصول ژنتیک پزشکی به عنوان مرجع آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود. رشته ژنتیک وزارت بهداشت است و دانشجویان می توانند با مطالعه مطالب این کتاب بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

اصول ژنتیک پزشکی Emeri pdf

این کتاب حاوی مهمترین نکات ژنتیک پزشکی تامپسون در 20 فصل است که برای دانشجویان رشته های مختلف پیراپزشکی و پزشکی طراحی و تنظیم شده است که بازترکیب DNA و پیشرفت های سال های اخیر در شناسایی بیماری ها و اختلالات ژنتیکی و پیشگیری از بروز ناهنجاری های ژنتیکی است. در انسان مطالب اصلی و مهم به این کتاب اضافه شده است و برخی از مطالب این کتاب به شرح زیر است: اصول کروموزومی وراثت، ساختار مولکولی کروموزوم ها، وراثت صفات تک ژنی، ژنتیک بیوشیمیایی انسان، سندرم های کروموزومی و ژنتیک سیستم ایمنی. و اکنون این کتاب جامع ترین و کامل ترین کتاب موجود در این زمینه است.

دانلود رایگان کتاب ژنتیک پزشکی با ترجمه لیلا یوسفیان

کتاب اصول ژنتیک لیلا یوسفیان امری آخرین ویرایش کتاب Emery’s Elements of Medical genetics است که یکی از مفهومی ترین و بهترین ترجمه های فارسی امری است و این ترجمه دارای نثری ساده و روان است و در عین حال می تواند مفهوم مطالب را به طور کامل برای خواننده درک کند. این کتاب حاوی واژه نامه ای از اصطلاحات پزشکی در علم ژنتیک است که می توان آن را یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد کتاب ژنتیک امری لیلا یوسفیان دانست که ساختار آن به گونه ای است که ضمن آموزش ژنتیک در پزشکی، سوالاتی که دانش آموزان، معلمان ژنتیک، برنامه ریزان و اپراتورهای غربالگری و مشاوران ژنتیک پاسخ های دقیق و جامع می دهند و دارای محتوا و شاخص های علمی این علم هستند که به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ جامع می دهد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اصول ژنتیک پزشکی امری لیلا یوسفیان

کتاب پیشنهادی 

کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیر محمدی