دانلود رایگان کتاب کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب درمان اختلالات ریاضی نوشته دکتر «مصطفی تبریزی»، «نرگس تبریزی» و «علیرضا تبریزی» است. نویسندگان این کتاب بر اساس کتاب ریاضی جدید دبستان طراحی، تنظیم و ویرایش شده اند و این کتاب حاوی اطلاعات ارزشمندی است که به حل اختلالات کمک می کند به کمک ما می آیند و سعی می کنند مشکلات موجود در این زمینه را حل کنند.

کتاب الکترونیکی درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی

برخی از افراد و کودکان این اختلال را دارند که اختلال ریاضی با ناتوانی در انجام محاسبات ریاضی و ترس از پرداختن به ریاضیات و کتاب و سندرم گرستمن، اختلال محاسباتی، اختلال مادرزادی در حساب، نقص در محاسبات و اختلال رشدی در حساب تعریف می شود. همه شرایط ذکر شده مربوط به این اختلال است و تا سال 1980 اختلال ریاضی به عنوان یک اختلال روانپزشکی شناخته نمی شد، اما از آن تاریخ به عنوان یک موضوع روانپزشکی شناخته شد و یکی از دغدغه های اصلی این روزها جامعه است. و این کتاب تا حد زیادی به حل این اختلالات کمک کرده است.

pdf اختلالات ریاضی

دکتر «مصطفی تبریزی»، «نرگس تبریزی» و «علیرضا تبریزی» در کتاب «درمان اختلالات ریاضی» زمینه هایی را که فرد در آن به چالش کشیده می شود، مورد بررسی و بحث قرار داده است و این افراد دارای توانایی های زبانی مانند درک و نام گذاری اصطلاحات هستند. و عملیات و مفاهیم ریاضی و تبدیل آنها به نماد، مهارت های ادراک مانند شناخت و خواندن نمادهای عددی یا حسابی و گروه بندی اعداد، قابلیت های ریاضی مانند شمارش، حل مسائل ریاضی و یادگیری جدول ضرب و در نهایت مهارت کسانی که نیاز به توجه و تمرکز دارند، مانند به عنوان حفظ و کپی اعداد دارای اشکال و ایراداتی است.

کتاب اختلالات ریاضی دکتر تبریزی pdf

کتاب «درمان اختلالات ریاضی» به مربیان و والدین می آموزد که چگونه از همان ابتدا اختلالات ریاضی را در کودکان تشخیص دهند و سپس روش صحیح تعامل با آن و در نهایت درمان آن را در نظر بگیرند و این مراحل از طریق ارزشیابی کودک است. از نظر هوش و روانشناسی، یافتن دلایل اساسی تفاوت عملکرد آنها از نظر ریاضی، ارائه پرسشنامه های هوشمند و پیشنهاد برنامه های آموزشی مکتوب به مخاطبان و والدین کتاب کمک می کند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی

کتاب پیشنهادی 

کتاب روانشناسی تجربی حمزه گنجی