دانلود رایگان کتاب ریاضی در چند ثانیه بیل هندلی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب ریاضیات در چند ثانیه کتابی جامع و کامل در رابطه با ریاضیات است که توسط بیل هندلی طراحی و ویرایش شده است و کتابی آموزشی محسوب می شود و به موضوعاتی مانند مهارت های انجام محاسبات ذهنی و او می پردازد. نکات و تکنیک های طلایی را به صورت روان و ساده ارائه کرده است.

دانلود کتاب ریاضی در چند ثانیه

این کتاب برای ارائه تکنیک های سریع ریاضی طراحی شده است تا بتوانید در حین حل مسائل ریاضی سرگرم شوید. در این کتاب به دو موضوع اساسی توجه شده است. پخش کنید و از آن لذت ببرید و این کتاب دقیقاً به همان شکلی طراحی شده است که اساتید با دانشجویان صحبت می کنند و زبان و بسیاری از اصطلاحات استفاده شده قطعاً غیرریاضی هستند.

پی دی اف ریاضی در چند ثانیه pdf

تمامی مطالب این کتاب به گونه ای نوشته شده است که برای عموم مردم قابل درک باشد و این کتاب بیان کننده آنچه در ذهن اساتید در هنگام حل مسائل است و در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که بیل هندلی (به انگلیسی) : Bill Handley (متولد 1943 در ملبورن) نویسنده استرالیایی است و روش های او در آموزش ریاضیات و راهبردهای یادگیری و تفکر بسیار مؤثر است و علاوه بر بیان راه های آسان و سریع برای یادگیری و درک ریاضیات، روش های آسان و روشهای سریع همچنین موضوعات دیگری را برای آموزش و یادگیری ارائه کرده است، از جمله راههای افزایش کیفیت مطالعه در زمان کوتاه و برنامه هایی برای یادگیری بهتر و موثرتر برای کودکان.

بیل هندلی ریاضی در چند ثانیه pdf

محتوای این کتاب در سه فصل طراحی شده است که در ابتدای این کتاب فصل اول به مسائلی مانند ضرب می پردازد و سپس در فصل دوم که به نام استفاده از عدد پایه نامگذاری شده است به ارائه اطلاعات در این ناحیه و در نهایت در فصلی که در انتهای این کتاب طراحی شده است به اعداد بزرگتر از عدد مینا گفته می شود که اطلاعات مربوطه را توضیح می دهد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب ریاضی در چند ثانیه بیل هندلی

کتاب پیشنهادی

کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان علی مصطفائی