دانلود رایگان کتاب مقدمات روشهای مطالعه و پژوهش دکتر قاسم صافی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب یکی از سری کتاب های جامع و کامل در موضوع مطالعه و تحقیق می باشد که دارای نثری روان و ساده است که در آن به مباحث مختلف در زمینه تحقیق و پژوهش پرداخته شده است که نگارشی قابل فهم و قابل فهم دارد و پس از مطالعه این کتاب به راحتی می توانید در زمینه مقاله نویسی و تحقیق پیشرو باشید.

دانلود کتاب PDF آشنایی با روش های مطالعه و تحقیق دکتر قاسم صافی PDF

این کتاب منبعی است برای آشنایی دانشجویان و پژوهشگران با زبان و تفکر علمی، روش مطالعه و تحقیق و قواعد انجام تحقیقات علمی برای دستیابی به روش هایی که می تواند موانع و چالش های مطالعات علمی را برطرف کند و مسیرهای دستیابی به بهترین نوع آموزش و پژوهش را هموار کند.

دانلود کتاب مقدمه ای بر روش مطالعه و تحقیق دکتر صافی

همچنین از سلسله ویژگی های این کتاب می توان به روان بودن قلم، سادگی و کوتاهی بیان برای درک آسان مطالب اشاره کرد که هدف نویسنده از گنجاندن این سلسله ویژگی ها بوده است و نهایت تلاش خود را به کار گرفته است تا در تمامی مراحل ذکر شده تا حد امکان اطلاعات کامل بیان شود و می توان از آن برای افراد غیرحرفه ای و افراد غیرحرفه ای، آماده سازی مطالب، مطالعه و مطالعه و مطالعه و تحقیق و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه و مطالعه، نهایت تلاش و کوشش را در جهت بیان کامل اطلاعات به کار برد. تحقیق و انتشار یک اثر اعم از مقاله، کتاب و پایان نامه.

عنوان درس مقدمه ای بر روش مطالعه و تحقیق

در رابطه با نویسنده این کتاب توضیح مختصری داده ایم که دکتر قاسم صافی در شانزدهم شهریور ماه 1327 در شهرستان گلپایگان در خانواده ای اصیل و مودب دیده به جهان گشود و پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی و متوسطه به تهران آمده و برای تحصیل و تکمیل تحصیلات خود در رشته زبان و ادبیات فارسی، استاد جلال و استاد بزرگوار دکتر جالل در رشته زبان و ادبیات فارسی، استاد بزرگوار دکتر جالل و حضور استاد بزرگوار دکتر جالل و علم کتابداری وارد دانشگاه تهران شد. ناتال خانلری، دکتر عبدالخانلری. حسین زرین کوب، دکتر لطف علی روتگر، دکتر هدایت الله نیرسینا، دکتر مهیار نوابی، دکتر محمدجعفر محجوب، دکتر امیرحسین آریان پور و سایر اساتید مورد لطف قرار گرفتند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مقدمات روشهای مطالعه و پژوهش دکتر قاسم صافی

کتاب پیشنهادی 

کتاب حقوق کار حسن خسروی