دانلود رایگان كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب شیمی دهم مبتکران دارای کتاب های خودآموز، تست های آموزشی به همراه درسنامه، پاسخنامه تشریحی و مباحث تکمیلی می باشد که به معنای مجموعه ای جامع است که شامل 0 تا 100 آزمون شیمی است و نمره دانش آموز را در شیمی دهم به سطح بالایی می رساند. اهمیت کتاب های درسی این کتاب در پوشش 100 درصدی مباحث شیمی امتحانی دهم و همچنین بیان برخی از حذفیات امتحان شیمی دهم است که شیمی نوآوران دهم را به منبعی خودآموز و کامل تبدیل کرده است.

دانلود کتاب شیمی کنکور مبتکران

کتاب های درسی کامل این کتاب که تمامی مباحث هر درس را به بهترین شکل ممکن و البته مفهومی بیان کرده است و این مطالب را در قالب سوالات آموزشی تست کرده است و یکی از مهم ترین نیازهای داوطلبان کنکور و دانش آموزان ابتدایی محسوب می شود. سطح مطلوبی مانند امتیاز و تست دارد، منابع کمی هستند که این دو ویژگی را در کنار هم داشته باشند و نسبت به مباحث این کتاب از حجم مناسبی برخوردار است.

کتاب بهمن بازرگان شیمی دهم جلد اول

کتاب شیمی دهم مبتکران در یک جلد کتاب‌های خودآموز جامع و کاملی را ارائه می‌کند، به این معنی که تمام مطالب مورد نیاز دانش‌آموز در درس شیمی را به‌صورت کاملاً منحصربه‌فرد توضیح داده است و همچنین در بخش‌های جداگانه برخی از حذفیات شیمی دهم را نیز بیان کرده است تا دانش‌آموز بتواند به درک درستی از ویژگی‌های پیچیده و عمیق این کتاب از ویژگی‌های پیچیده و عمیق این کتاب دست یابد. رعایت پیش نیازها و تقسیم مباحث بر اساس این پیش نیازها و اولویت نویسندگان کتاب کمک به توضیح محتوای هر درس در فهم مطالب و جلوگیری از سردرگمی دانش آموز است و در واقع توضیح مفهومی یک مبحث تا زمانی که نظم و اولویتی وجود نداشته باشد مؤثر نیست و چیزی جز سردرگمی برای دانش آموز به ارمغان نمی آورد.

دانلود کتاب شیمی دهم کنکور اختصاصی 1402 مبتکران جلد 1

در قسمت سوالات کتاب شیمی مبتکران دهم، بیش از 1000 تست تالیفی و همچنین کنکور سال های گذشته، سوالات المپیاد و شبیه ساز کنکور طراحی و تنظیم شده است که باعث شده این کتاب به عنوان کامل ترین منبع کنکور شناخته شود و شیمی دهم مبتکران نیز در طبقه بندی سرفصل های کتاب های متنی تستی را دنبال کرده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان

کتاب پیشنهادی 

کتاب مقدمات روشهای مطالعه و پژوهش دکتر قاسم صافی