دانلود رایگان کتاب متون زبان انگیسی رشته مدیریت آموزشی فریدون یزدانی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب متون زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته مدیریت آموزشی طراحی و تهیه شده است. و تدوین شده است و دانشگاه پیام نور در سال 1376 تاسیس شد و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهای سراسر کشور می باشد و روش تدریس دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه حضوری می باشد.

متون زبان انگلیسی در مدیریت آموزشی pdf

رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در دانشگاه پیام نور تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص و صاحب نظر نوشته شده است. این کتاب ها از یک پایه پیروی می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً همه دانشجویان نیازی به حضور استاد ندارند و به دانشجو این امکان را می دهد که بدون نیاز به استاد و متخصص این دوره، تمامی مطالب مرتبط را بیاموزد. کتاب متون زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته مدیریت آموزشی یکی از کتاب های کاربردی و جامع این دوره می باشد. این نشریه به نفع دانشجویان و محققان است.

ترجمه کتاب متون زبان انگلیسی ویژه دانشجویان مدیریت آموزشی اثر فریدون یزدانی

این کتاب راهنمای جامع و کامل و ترجمه کتاب متون زبان انگلیسی مدیریت آموزشی اثر فریدون یزدانی است که تمام متن کتاب و تمرین ها و … را به صورت کامل ترجمه کرده است اصل نباشید یعنی با خرید این کتاب هم کتاب و هم ترجمه آن را در اختیار خواهید داشت و از آن بهترین استفاده ممکن را خواهید کرد و برای ترجمه هر درس زیر آن معنی هر کلمه و تلفظ فارسی آن نوشته شده است. کلمات نیز در قسمت بالای کلمه ذکر شده است. و بعد از پایان هر قسمت معنی کامل آن قسمت درج شده تا خواننده دید کلی نسبت به مطالبی که خوانده است داشته باشد و همچنین تمامی تمرین های کتاب ترجمه و حل شده است که دارای نقاط قوت می باشد. و ضعف در یادگیری با این مبحث آشنا شوید و جدای از این مطالب، سوالات تکمیلی به همراه ترجمه آنها در اختیار شما قرار گرفته است تا با انواع سوالات آشنایی کامل داشته باشید و از سوالات امتحانی در آزمون برای مرور درس استفاده شده است. و در پایان سوالات نیز طراحی شده است. در ترم های قبل نوشته شده است، بنابراین شما یک مجموعه کامل شامل درس، تمرین، ترجمه، سوال و … خواهید داشت که جامع است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب متون زبان انگیسی رشته مدیریت آموزشی فریدون یزدانی

کتاب پیشنهادی 

کتاب زبان انگلیسی عمومی منوچهر جعفری گوهر