دانلود رایگان کتاب زبان انگلیسی عمومی منوچهر جعفری گوهر در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

در مقدمه کتاب انگلیسی عمومی نوشته منوچهر جعفری گوهر می توان به این نکته اشاره کرد که کتاب انگلیسی عمومی نوشته منوچهر جعفری گوهر یکی از کتاب های تخصصی و مهم انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته های مختلف این دانشگاه طراحی شده است. . تدوین شده و دانشگاه پیام نور در سال 1376 تاسیس شده است.این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهای سراسر کشور می باشد.

کتاب انگلیسی عمومی دکتر جعفری گوهر ناشر پیام نور pdf

بسیاری از رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در دانشگاه پبام نور تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص و با سابقه تدریس طولانی در رشته مربوطه طراحی و تدوین شده است و این کتاب ها ساختاری دارند و مبنای واحد و مشخصی را دنبال می کنند و به گونه ای طراحی و چیده شده اند که تقریباً دانشجو را از حضور استاد بی نیاز می کند و دانشجویان این دانشگاه می توانند به کتاب های این انتشارات یعنی پیام نور تکیه کنند. ، برای یادگیری تمام مفاهیم و مطالب مورد نیاز بدون کسی اجازه دهید آنها به طور کامل و جامع یاد بگیرند و بهترین نتایج ممکن را در امتحانات خود بگیرند.

دانلود کتاب انگلیسی عمومی پیام نور

کتاب زبان انگلیسی عمومی یکی از دروس عمومی دانشگاه پیام نور برای کلیه گرایش ها می باشد که بر اساس برنامه درسی در ترم اول به دانشجویان ارائه و ارائه می گردد و شایان ذکر است با توجه به مناسب بودن این کتاب برای تدریس در سایر دانشگاه ها نیز مورد استفاده و تدریس قرار گرفته است و کتاب زبان انگلیسی عمومی دکتر منوچهر جعفری گوهر در 229 صفحه منتشر شده است که نثری روان و ساده دارد و مناسب هر خواننده و علاقه مندی است که به این رشته علاقه مند است. زبان انگلیسی و با بیان مطالب و اهداف کتاب درسی با بیانی شیرین و دلنشین هر علاقه مندی را به سمت خود متمایل می کند و دانش آموزان عزیز هنگام مطالعه مطالب این کتاب دچار سردرگمی نمی شوند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب زبان انگلیسی عمومی منوچهر جعفری گوهر

کتاب پیشنهادی 

کتاب اقتصاد کلان تیمور رحمانی