دانلود رایگان کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت یکی از کتاب های طراحی شده برای دانش آموزان پیام نور در زمینه علوم تربیتی است که توسط علی کبر عجم گردآوری و تنظیم شده است و این کتاب از سری کتاب های انتشارات پیام می باشد. نور که جامع است و کمال زیادی دارد.

دانلود رایگان کتاب مبانی و اصول آموزش پیام نور

با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های پیام نور است، توسط اساتید برجسته و معتبر طراحی و ویرایش شده است و با توجه به اینکه پایه آموزشی پیام نور به صورت نیمه حضوری است، تمامی مطالب این کتاب از جامعیت بالایی برخوردار است. و کامل بودن و تمامی مطالب و سرفصل ها به گونه ای طراحی شده است که دانشجو بدون نیاز به استاد در این درس تمامی مفاهیم این کتاب را یاد بگیرد و بهترین نتیجه ممکن را در آزمون های خود بگیرد.

کتاب اصول و مبانی تعلیم و تربیت

از سلسله مباحث و مطالبی که در این کتاب مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مفهوم آموزش

اهداف آموزش و پرورش

مبانی فلسفی تعلیم و تربیت و … که مطالب مفید و کلیدی را روان و ساده بیان و ارائه کرده است و نثر این کتاب بسیار روان و قابل فهم است و هر دانش آموزی با هر سطح علمی می تواند این کتاب را مطالعه کند.

دانلود رایگان کتاب مبانی و اصول تربیت علی اکبر عجم

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت توسط علی اکبر عجم، مریم انصاری و احمد میرگل طراحی و تنظیم شده است که توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است و این کتاب مناسب دانشجویان رشته های علوم تربیتی می باشد و هدف از طراحی این کتاب برای دانش آموزان است که با اصول و مبانی تعلیم و تربیت و مسائل کلیدی آن بیشتر آشنا شوند و همچنین در زمینه تعلیم و تربیت کتاب های زیادی از بزرگان در این زمینه منتشر شده است اما این کتاب با ویژگی های خاص خود ویژه دانش آموزان با نثر ساده و حجم مناسب برای تدریس طراحی شده است و همچنین محتوای این کتاب در ده فصل بیان شده است که فصل اول به مفهوم تربیت، اهداف، مبانی فلسفی، مبانی علمی اجتماعی می پردازد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم

کتاب پیشنهادی

کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین