دانلود رایگان کتاب درک متن انگلیسی به زبان ساده شهاب اناری در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب درک متن انگلیسی به زبان ساده یکی از کتاب های ارزشمند و برجسته در زمینه زبان است که توسط شهاب اناری طراحی و تنظیم شده است، نویسنده این کتاب از اساتید زبان انگلیسی است که کتاب های برجسته ای در این زمینه منتشر کرد. است.

کتاب پی دی اف برای درک متن انگلیسی به زبان ساده

در حال حاضر این قسمت از زبان انگلیسی یکی از مهمترین مباحثی است که برای بسیاری از سوالات کنکور سراسری طراحی شده است و یکی از چالش برانگیزترین مباحثی که در کنکور مطرح شده است کلوز تست و درک مطلب است. درس زبان انگلیسی که مهم است. توجه زیادی را به خود جلب کرده است و نه تنها در کنکور دانشگاه ها، بلکه در تمامی آزمون های زبان و همچنین در آزمون های برگزار شده در سال های اخیر بیش از 50 درصد سوالات درس زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست. (13 سوال از مجموع 25 سوال) به قسمت متن خوانی اختصاص داده شده است.

دانلود کتاب فهم جدید شهاب اناری نظام

اما از طرفی با توجه به اینکه در این قسمت از زبان انگلیسی تکنیک های موجود بسیار قدیمی است در این کتاب نهایت تلاش برای بیان نکات و تکنیک های کلیدی و کتاب درک متن انگلیسی به کار گرفته شده است. به زبان ساده توسط نوآوران منتشر شده است. با توجه به اینکه محتوای این کتاب مربوط به تست کلوز و درک مطلب می باشد، دانش آموزان را با انواع تکنیک های خواندن آشنا می کند و با طراحی و ارائه متون فراوان و انواع تست ها از هر نوع، تسلط لازم را کسب خواهند کرد. در این مباحث رسیده است.

دانلود درک مطلب انگلیسی pdf

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کتاب درک مطلب انگلیسی به زبان ساده مبتکران شامل 80 متن درک مطلب و 50 متن تستی کلوز.

40 متن درک مطلب و 20 متن تستی کلوز برگرفته از آزمون های سراسری اخیر به همراه ترجمه و پاسخ نامه تشریحی منبع بسیار ارزشمندی محسوب می شود.

بیان کامل تکنیک های متن خوانی و تست زنی و جملات مشاوره ای در کتاب از نکات برجسته کتاب است.

بیان و طراحی کتاب لغات پرکاربرد و خارج از کتاب درسی سوال شده در کنکور سراسری به صورت پیوست کتاب درک متن را به زبان ساده برای مبتکران کاملا منحصر به فرد کرده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب درک متن انگلیسی به زبان ساده شهاب اناری

کتاب پیشنهادی

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت علی اکبر عجم