دانلود رایگان کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان ویلیام اچ برانسون در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب از سری کتاب های ممتاز با ویژگی های نگارش فوق العاده در سطح جهانی است که یکی از کتاب های درسی اقتصاد کلان به شمار می رود و در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه های مطرح و معروفی مانند ایالات متحده آمریکا تدریس می شود. که مباحث اولیه آن در مقطع کارشناسی و قسمت های پایانی در مقطع دکتری تدریس می شود و در 27 فصل طراحی و تنظیم شده است.

دانلود کتاب pdf نظریه و سیاست های کلان اقتصاد ویلیام اچ برانسون

از سیاست های پولی و مالی اغلب به عنوان سیاست های مدیریت تقاضا یاد می شود، زیرا این سیاست ها مدیریت تقاضا را مورد بحث قرار داده اند و هدف مشترک و جامع سیاست های پولی و مالی افزایش تولید در نزدیک به اشتغال کامل و ثابت نگه داشتن سطح قیمت ها در اقتصاد است. ، و وقوع مازاد تقاضا قطعا باعث تورم خواهد شد.

PDF کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان

کتاب اقتصاد کلان برانسون یکی از کتاب های درسی اقتصاد کلان در دانشگاه های معتبر جهان است و فصل های اول این کتاب در مقاطع کارشناسی و فصول آخر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می شود و نویسنده در این کتاب به طور همزمان. وی با بیان جدیدترین نظریه های اقتصاد کلان به بیان کارکردهای جمعی و کلی بر اساس اصول اولیه اقتصاد خرد پرداخته است و در این راه علاوه بر آشنایی دانشجویان با روابط بین کارکردهای اقتصاد کلان و رفتارهای مشاهده شده فردی، مرز خیالی بین اقتصاد خرد و کلان را نیز حذف کرده است که در متون کلان اقتصادی زیادی به آن اشاره شده است.

کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان PDF

این نویسنده همچنین با موازی کردن دو روش توصیفی و ریاضی اقتصاد کلان، درک مطالب را برای دانش آموزان با هر اطلاعاتی که در ریاضیات یا اقتصاد دارند آسان کرده است. عباس شاکری متولد 1337 یزد و دارای دکترای اقتصاد است. وی از سال 1377 با انتشارات نی همکاری دارد و دکتر شاکری در حال حاضر استاد پایه بیستم دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی است و در سال 1378 برنده کتاب دانشجویی سال جهاد دانشگاهی برای ترجمه کتاب نظریه و سیاست ها شد. اقتصاد کلان. در سال 1378 کتاب نظریه اقتصاد خرد با ترجمه وی به عنوان کتاب سال جهاد دانشگاهی انتخاب شد و همچنین کتاب اقتصاد خرد 2 اثر شاکری در شانزدهمین دوره کتاب دانشگاهی سال برگزیده شد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان ویلیام اچ برانسون

کتاب پیشنهادی 

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم علی نصیری