دانلود رایگان کتاب ریاضیات پایه لیدا فرخو پیام نور در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب ریاضیات پایه یکی از سری کتاب های آموزشی دانش آموزان پیام نور است که با استفاده از نثری روان و ساده و قابل درک برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند سعی در بی نیازی دانش آموز به حضور استاد دارد. و تمام مباحث مربوطه را خودش یاد می گیرد. نوین در این درس در امتحانات خود می آموزد و نتایج خوبی کسب می کند و استاد نقش بسزایی در حل مشکل این درس دارد.

دانلود کتاب ریاضیات پایه pdf

کتاب ریاضی پایه توسط لیدا فرخو طراحی و تهیه شده است که مناسب دانشجویان رشته های علوم انسانی و سایر رشته های مرتبط با این درس می باشد. این کتاب بر اساس آخرین فصول مصوب شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تدوین شده است. و با توجه به دانش ریاضی دانشجویان مقطع کارشناسی رشته های حسابداری، مدیریت، اقتصاد و علوم اجتماعی طراحی و تدوین شده است و این کتاب نسخه اصلاح شده متن قبلی می باشد و سعی شده است از نظرات، انتقادات و پیشنهادات استفاده شود. از اساتید تا حد امکان دانش آموزان عزیز از آن نهایت استفاده را ببرید و این کتاب از چندین قسمت تشکیل شده است و تمرین ها در واقع یکی از مهم ترین ابزارهای ارزیابی آموخته های شما هستند، بنابراین اهمیت ویژه ای دارند.

ریاضیات پایه لیدا فرخ پیام نور pdf

این کتاب شامل ریاضیات پایه برای دانشجویان رشته های مدیریت، حسابداری و علوم اجتماعی است و این کتاب در شش فصل و قسمت های مختلف طراحی و گردآوری شده است و تمرینات زیادی به منظور ارزیابی آموخته ها ارائه شده است. کمک زیادی به تشخیص نقاط ضعف و قوت می کند و کتاب ریاضیات پایه نوشته لیدا فرخو توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است و این کتاب بر اساس به روزترین فصول فصل مورد تایید عالیه می باشد. شورای برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات. و فناوری و با توجه به دانش ریاضی دانشجویان مقطع کارشناسی در رشته های حسابداری، مدیریت، اقتصاد و علوم اجتماعی و در نهایت می توان این کتاب را جامع ترین و کامل ترین کتاب در این زمینه نام برد که حاصل سال ها تلاش و کوشش است. تجربه. نویسنده این کتاب است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب ریاضیات پایه لیدا فرخو پیام نور

کتاب پیشنهادی 

کتاب متون تخصصی پیش دبستانی و دبستانی مریم داداش زاده