دانلود رایگان کتاب اصول حسابداری ویدا مجتهد زاده جلد اول در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب اصول حسابداری جلد 1 که توسط ویدا مجتهدزاده طراحی و تدوین شده است کتابی در رشته حسابداری مناسب برای دانشجویان رشته حسابداری می باشد و همچنین این کتاب برای علاقه مندان به کار حسابداری و صاحبان مشاغلی که این کتاب یکی از بهترین کتاب ها در زمینه حسابداری محسوب می شود

دانلود کتاب اصول حسابداری 1 اثر ویدا مجتهدزاده

حسابداری یکی از ابزارهایی است که امروزه نقش پر رنگ و مهمی دارد. رقابت یکی از ارکان اصلی تجارت است. مشمول ویزای کسانی که دانش حسابداری را دنبال می کنند نمی باشد و تصمیمات بزرگ و مهمی توسط مدیران رشته های مختلف گرفته می شود. ایجاد کنترل های دقیق و مؤثر توسط آنها بر عملکرد واحدهای تجاری و اقتصادی تنها از طریق داشتن اطلاعات مالی موثق و به موقع امکان پذیر است.

دانلود pdf اصول حسابداری ویدا مجتهدزاده

افراد مختلف در زمینه های تجاری مانند سرمایه گذاران، موسسات اعتباری و … مشتاق اطلاع از نحوه و نتایج فعالیت های مالی موسسات مورد نظر خود هستند و این اطلاعات تنها از طریق اطلاعات سیستم حسابداری بیان و دریافت می شود. وی بیان کرد که این کتاب شما را به یک حسابدار خبره و خبره تبدیل می کند که با دانش کافی در این زمینه می تواند کمک زیادی به پیشرفت شما کند و داشتن دانش حسابداری و توانایی کار با اطلاعات مالی علاوه بر این برای دانشجویان حسابداری برای تمامی دانشجویان رشته های مشابه ضروری و مورد نیاز است و این کتاب به بهترین شکل ممکن طراحی و تنظیم شده است تا در این زمینه با مشکل مواجه نشوید.

دانلود PDF اصول حسابداری

این کتاب شامل شش فصل می باشد که در فصل اول این کتاب یعنی فصل اول به تاریخچه و تعاریف و مفاهیم اساسی حسابداری می پردازد و مطالب و توضیحاتی در مورد آن بیان کرده است و در پایان نیز توضیحاتی در مورد آن ارائه شده است. این کتاب که فصل ششم است. مطالبی از قبیل مطالبات و مطالبات، موجودی کالا، اموال، ماشین آلات و تجهیزات درج شده است و مطالب و مفاهیم کافی مرتبط با عنوان این فصل را بیان و ارائه کرده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب اصول حسابداری ویدا مجتهد زاده جلد اول

کتاب پیشنهادی

کتاب دستگاه های بدن انسان اسفندیار طاهری