دانلود رایگان کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب حسابرسی 1 از سری کتاب های انتشارات دانشگاه پیام نور است که توسط عبدالکریم مقدم طراحی و تدوین شده است.

دانلود کتاب حسابرسی 1 مقدم پی دی اف

در رابطه با فعالیت های اقتصادی تغییرات گسترده ای به وجود آمده است که همه می بینیم شرکت ها، روابط مالی و خصوصی سازی فعالیت های اقتصادی روز به روز در حال گسترش است و تعداد زیادی از این نوع اقتصاد در حال پیشرفت است و این روند باعث می شود تا بخش خصوصی در تحولات حوزه فناوری اطلاعات شرکت ها، در این شرایط داشتن اطلاعات صحیح نقش اساسی در تصمیم گیری دارد و باید اطلاعات جامع و کاربردی در این زمینه داشته باشیم.

حسابرسی 1 عبدالکریم مقدم

در کتاب حسابرسی شماره 1 انتشارات پیام نور، نویسندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا کلیه مطالب و موضوعات مطابق با استانداردهای حسابرسی و بر اساس عناوین مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی طراحی و ساماندهی شود و لذا مطالب این کتاب اطلاعات مفیدی است که توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه های مختلف بیان شده است که این کتاب را تایید کرده و آن را به عنوان منبع مطالعاتی معرفی کرده اند و با توجه به اینکه این کتاب بخشی از مجموعه کتاب های پیام نور است، بر اساس آن طراحی شده است. آموزش از راه دور. که دانشجویان می توانند به تنهایی این کتاب را مطالعه کنند و تمامی مباحث و مطالب درج شده را به خوبی و کامل یاد بگیرند و همچنین این کتاب ها توسط اساتید مجرب و برجسته ای نوشته شده است که مطالب مربوطه را به صورت روان و ساده بیان و بیان کرده اند. که برای هر دانش آموزی در هر سطح علمی که بتواند این کتاب را مطالعه کند قابل درک است.کتاب حسابرسی 1 عبدالکریم مقدم

افرادی که به عنوان حسابرسان مستقل در این زمینه فعال هستند، افرادی که واجد شرایط و بی طرف هستند، وظیفه دارند اطلاعات صورت های مالی را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند و حسابرسان باید از صحت و کاربردی بودن این اطلاعات و مفید بودن آنها مطمئن باشند. و به عنوان منبع قابل اعتمادی را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند به آن اعتماد کنند و این فرآیند اطمینان را در صورت های مالی برای تصمیم گیری فراهم می کند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم

کتاب پیشنهادی

کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی