دانلود رایگان کتاب جهان در پوست گردو استیون هاوکینگ مترجم محمدرضا محجوب در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب به تشریح و بررسی موضوعاتی مانند تاریخچه و اصول فیزیک مدرن می پردازد که یکی از کتاب های مهم و معتبر در این زمینه است که توسط استیون هاوکینگ طراحی و تنظیم شده است که به دلیل داشتن نویسنده برجسته و قابل اعتماد به کتابی محبوب تبدیل شده است. . این کتاب به یکی از پرفروش ترین کتاب ها تبدیل شده است.

جهان در پوست گردو pdf رایگان

با توجه به محتوای این کتاب، شامل موضوعات و مفاهیم مختلف مربوط به مکانیک کوانتومی و نظریه ریسمان می باشد، کتاب جهان در پوست گردو برنده جایزه اونتیس به عنوان بهترین کتاب علمی شده است و همچنین این کتاب یکی از بهترین هاست. کتاب های ارزشمند در همین زمینه است که کتاب جهان در پوست گردو دنباله کتاب تاریخ زمان به همراه آخرین نظرات استیون هاوکینگ در مورد سیاهچاله ها به همراه مصاحبه لری کینگ با پروفسور هاوکینگ است که در این کتاب آمده است.

دانلود رایگان کتاب جهان در پوست گردو

همچنین در ارتباط با نویسنده این کتاب، استیون هاوکینگ یکی از تأثیرگذارترین متفکران عصر حاضر است که تفکر ماجراجویانه و روش های طنزآمیز او برای بیان افکار خود نام او را بر سر زبان ها انداخته و به یکی از چهره های مشهور تبدیل شده است. در علم مدرن، و کتاب تاریخ زمان او، که چندین میلیون نسخه فروخته است، دیدگاهی مسحورکننده از فیزیک نظری را برای خوانندگان سراسر جهان فراهم کرده است.

خرید کتاب استیون هاوکینگ

درباره هدف استیون هاوکینگ از طراحی و تهیه کتاب جهان در پوست گردو می توان اذعان داشت که استیون هاوکینگ محقق و دانشمندی در زمینه ریاضیات و نجوم است که همه ما او را می شناسیم و دانشمندی که با وجود ناتوانی اش هرگز تسلیم نشد. و تا آخرین بار سعی کرد نظریه خود را در مورد گرانش کوانتومی اثبات کند و این کتاب یکی از صد کتابی است که او نوشته است. به روز شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب جهان در پوست گردو استیون هاوکینگ مترجم محمدرضا محجوب

کتاب پیشنهادی

کتاب توابع خاص برای دانشجویان رشته های علوم و مهندسی محمدعلی غیرتمند