دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مهدی قراچه داغی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی معتبر و برجسته در زمینه پولدار شدن است که مورد توجه علاقه مندان بسیاری قرار گرفته است و این کتاب پرفروش توسط مهدی کراچه داغی ترجمه شده است که ترجمه ای بی نظیر است و تمامی نکات کلیدی را بیان می کند. .

فکر کن و پولدار شو مهدی قرچه داغی PDF

در رابطه با نویسنده این کتاب ناپلئون هیل که در شهرستان وایز ویرجینیا به دنیا آمد و از 13 سالگی شروع به نوشتن کرد و در ابتدای کار خود به عنوان خبرنگار کوهستانی در روزنامه های شهرهای کوچک مشغول به کار شد. و تاکنون به یکی از محبوب ترین و مشهورترین اساتید و نویسندگان در زمینه انگیزش تبدیل شده است و همچنین آثار ایشنا سنگ بنای انگیزه مدرن محسوب می شود. به حساب می آید.

جزوه فکر کن و پولدار شو

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در سال 1937 منتشر شد که توسط ناپلئون هیل طراحی و ویرایش شد و این کتاب به عنوان الهامی شناخته شده است که به میلیون ها نفر کمک کرده تا به موفقیت های بزرگ در زندگی خود دست یابند و این کتاب بر اساس موفقیت های خود ناپلئون است. که از مصاحبه با بیش از 500 مرد و زن موفق زمان خود بسط داده و در کتاب خود بیان کرده است و در محتوای این کتاب نکات و کلیدهای طلایی و کاربردی در رابطه با چگونگی غلبه بر ترس، ایجاد اعتماد به نفس وجود دارد. و خود انضباط، تعیین و رسیدن به اهداف، و ایجاد یک کسب و کار موفق.

 به یک کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید

موضوعات و موضوعات زیادی در این کتاب مورد بررسی و بحث قرار گرفته است، برای اینکه بتوانید با مطالب مطرح شده در این کتاب بیشتر آشنا شوید، می توانید به نکات زیر توجه کنید: برنامه ریزی و اقدام منظم برای موفقیت و تصمیم گیری قاطع ضروری است. و پایبندی به آنها رمز موفقیت هستند و حفظ تمرکز و اراده در مواجهه با موانع عاملی کلیدی است که در ارتباط با قدرت ذهن برتر در این متن ادامه می یابد که کار با دیگران در یک تیم قدرتمندتر از کار کردن است. تنها. مطالب و مفاهیم از جمله مطالب مهم این کتاب است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مهدی قراچه داغی

کتاب پیشنهادی

کتاب باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما