دانلود رایگان کتاب درآمدی بر فلسفه تاریخ احمد گل محمدی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب به این معناست که مایکل استنفورد خود استاد برجسته تاریخ است که تمام تلاش خود را کرده است تا مهم ترین مسائل فلسفی تاریخ و علوم اجتماعی را با کمک مثال های روشنگرانه و با نثری بسیار ساده و روان ارائه دهد. به سوالات خود در این زمینه پاسخ دهید.

درآمدی بر فلسفه تاریخ احمد

وی در این کتاب در ابتدای سخنرانی به ارائه موضوعات و مفاهیم کوتاهی در رابطه با چیستی فلسفه تاریخ و نسبت تاریخ، فلسفه و علوم اجتماعی پرداخته است. و مباحث اصلی مانند علت، تبیین، عینیت، حقیقت و معنا مطرح شده است که سعی شده مطالب به زبانی ساده و روان بیان شود و همچنین در پایان کتاب در فصل پایانی، موضوع جالبی درج شده است. در پاسخ به این سوال که آیا تاریخ به پایان رسیده است؟ است؟

کتاب مقدمه ای بر فلسفه تاریخ اثر احمد گل محمدی

با توجه به محتوای این کتاب و نظر شخصی نویسنده این کتاب، وی بیان می کند که فلسفه تاریخ دارای دو وظیفه است که اولی درک ماهیت فعالیت مورد مطالعه در تاریخ است و وظیفه دوم آن است. بررسی مشکلات و معماهایی که از آن فعالیت ناشی می شود، اما با تکنیک ها و ابزارهای مربوط به فعالیت مورد نظر قابل رسیدگی به آن ها نیست، بنابراین در قرن بیستم تلاش شده است که تاریخ به عنوان نوعی علم تجربی یا تجربی نشان داده شود. به عنوان شکلی از ادبیات که غلط و نادرست هستند و همچنین واژه تاریخ یک مفهوم است. نیست، اما یک فعالیت محسوب می شود.

دانلود pdf مقدمه ای بر فلسفه تاریخ

در رابطه با نظر مؤلف این کتاب که چنین بیان کرده است: فلسفه تاریخ باید بحث و نقد عقلی بر این موضوعات باشد; بحث و نقدی که مانند خود تاریخ نباید به پایان برسد و در محتوای کتاب مقدمه فلسفه تاریخ، بسیاری از موضوعات و موضوعات مهم فلسفی که تاریخ بیان کرده است مورد بررسی و بررسی قرار گرفته و خواننده را به از پرسش های تاریخی بیشتر به بسط این موضوعات فکر کنید و در نهایت می توان گفت که این کتاب یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب درآمدی بر فلسفه تاریخ احمد گل محمدی

کتاب پیشنهادی

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مهدی قراچه داغی