دانلود رایگان کتاب مهندسی نرم افزار اسلام ناظمی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مهندسی نرم افزار یکی از کتاب های آموزشی در زمینه علوم کامپیوتر می باشد که مطالب و موضوعات درج شده در این کتاب را به نثری روان و ساده بیان کرده است. انجام شده است و می توان گفت یکی از معتبرترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

دانلود کتاب مهندسی نرم افزار pdf

در رابطه با محتوای این کتاب می‌توان گفت که شامل فرآیندهای اصلی توسعه نرم‌افزار است که خود به چندین بخش جداگانه طبقه‌بندی می‌شود و این عنوان به عبارتی به معنای تعریف، توسعه و نگهداری به همراه کلیه فعالیت‌های مرتبط است. to It توسط نرم افزار پشتیبانی می شود و از دیگر ویژگی های خاص این کتاب این است که در پایان هر فصل از این کتاب سوالاتی برای مرور و حفظ مطالب فصل طراحی و تنظیم شده است.

بهترین کتاب مهندسی نرم افزار

در ادامه سلسله تاثیرات مثبتی که این سوالات طراحی شده در پایان هر فصل دارد، می توان به این نکته اشاره کرد که باعث ارزیابی دانش دانش آموز در مورد فصلی که مطالعه کرده است می شود. نقاط قوت و ضعف خود را بیابید و دوباره فصل مورد نظر را مطالعه کنید تا توانایی های خود را افزایش دهید. این کتاب راهنمای بسیار جامعی برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات است که در آن تمامی مباحث با جزئیات مرتبط ارائه شده است. .

دانلود pdf مهندسی نرم افزار

این کتاب شامل 20 فصل است که 3 فصل اول این کتاب عنوان شده است

محصول (نرم افزار)

فرآیند توسعه نرم افزار

مهندسی سیستم

اشاره شد که نویسنده این کتاب در رابطه با هر فصل از این کتاب مطالب و اطلاعات جامع و به روزی را برای دانش آموزان جمع آوری و طراحی کرده و مطالب را با بیانی قابل فهم ارائه کرده است و در ادامه این فصل ها در پایان این کتاب کتاب دارای فصلی با عنوان مدیریت پیکربندی نرم افزار است که با بیان مطالب مفید به پایان رسیده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مهندسی نرم افزار اسلام ناظمی

کتاب پیشنهادی

کتاب مبارزه نوجوانان با عادت های فکری منفی حسین زارع