دانلود رایگان کتاب جامع دین و زندگی مسلم بهمن آبادی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب جامع دین و زندگی برای دانش آموزان طراحی شده است که مباحث دینی را به صورت روان و قابل فهم بیان می کند و این درس را تا حد امکان برای شما آسان کرده است تا بتوانید بهترین نتایج ممکن را در آزمون های پیش رو بگیرید. تمامی مطالب دینی را به طور کامل بیاموزید و این کتاب یکی از کتاب های برجسته و معتبر در زمینه دینی است که این کتاب را به یکی از مهم ترین کتاب ها در این زمینه تبدیل کرده است.

دانلود PDF جامع دین و زندگی

از سلسله نکات و ویژگی های این کتاب می توان به این موارد اشاره کرد:

1) در قسمت کتب درسی این کتاب به همراه توضیح کامل مطالب دینی، نکات طلایی و کلیدی در رابطه با هر مبحث بیان شده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است که شما را از مطالعه هر موضوعی بی نیاز می کند. کتاب دیگر

2) تمامی آیات و روایاتی که در کتاب درسی ارائه شده است گردآوری و توضیح داده شده و در کنار این موارد، نکات کلیدی و مهم هر یک مورد بررسی قرار گرفته است و جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

جامع دین و زندگی مسلم بهمن آبادی

همچنین در این کتاب با ارائه نکات طلایی، تفاوت ها و شباهت ها کمک شایانی به طلاب کرده است و برای بررسی بیشتر رابطه متن با دیگر آیات و روایات، در کتاب دینی و به ترتیب ارائه شده است. تا حد امکان مفاهیم را از عنوان یاد بگیرید. از روش های جذاب و تاثیرگذاری استفاده شده است و نکته بارز دیگر در این کتاب این است که در قسمت کتب درسی تعداد زیادی مطالب درسی دینی به صورت نمودار درختی ترسیم شده است که علاوه بر انسجام، تاثیر بسزایی دارد. در درک بهتر مواد و در این نمودارها مطالب مهم و کلیدی با رنگ های مختلف از سایر مطالب جدا شده است.

پی دی اف جامع دین و زندگی pdf

در این قسمت با توجه به نکات طلایی و فنی مشاهده شده در قسمت سوالات می توان به موارد زیر اشاره کرد: در قسمت سوالات چهارگزینه ای سوالات به صورت ترکیبی و تجربی طراحی شده است که شامل کلیه مطالبی است که می باشد. در بخش کتاب درسی کتاب مسلم بهمن گنجانده شده است. آبادی به آنها اشاره کرده است و سوالات طراحی شده در این کتاب به 3 قسمت تقسیم شده است که شامل سطر به سطر و سطر تالیف، تست تستی و سوالات کنکور سال قبل از سوالات مهم این کتاب دینی می باشد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب جامع دین و زندگی مسلم بهمن آبادی

کتاب پیشنهادی

کتاب انقلاب اسلامی محمد شفیع فر