دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی محمد شفیع فر در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

در رابطه با مقدمه کتاب انقلاب اسلامی بگوییم که توسط محمد شفیعی فر طراحی و تنظیم شده است و شامل موضوعات و مطالبی مانند انقلاب های تاریخ معاصر ایران و جهان و طبیعت زمینه ها و پیامدهای هر انقلاب. کدام یک مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است و انقلاب اسلامی ایران یکی از مهم ترین انقلاب هایی بود که در تاریخ معاصر ایران و جهان رخ داد و ما در ارتباط با این موضوع مطالعه کرده ایم.

کتاب انقلاب اسلامی شفیعی فر pdf

یکی از دستاوردهای ارزشمند این انقلاب این بود که تحولات فراوان و گسترده ای در زندگی مردم ایران ایجاد کرد. همچنین این انقلاب در تمام دنیا بازخوردهایی داشت که نشان می دهد تاثیر آن در دنیا به اندازه تاثیرش در ایران مهم است. و نقش مهمی ایفا کرده است و در چند سال اخیر انقلاب های عظیمی در سرتاسر جهان رخ داده است که هر کدام اهداف خاصی را دنبال می کنند و دستیابی به اهداف، اثربخشی آن و تغییرات بعدی نیز در این کتاب بررسی شده است. . بررسی شده و همچنین آشنایی با زمینه های ایجاد انقلاب و ماهیت آن و نیز تأثیرات متنوع و گسترده آن می تواند دیدگاه ما را نسبت به این موضوع تغییر دهد.

کتاب انقلاب اسلامی pdf

محمد شفیع فر در کتاب انقلاب اسلامی; ماهیت، زمینه ها و پیامدهای این پدیده از دیدگاه های مختلف و گسترده مورد بررسی قرار گرفته است که در این کتاب به طور کامل بیان شده است و این کتاب از سه بخش تشکیل شده است که در قسمت اول این کتاب مطالبی از قبیل: انقلاب اسلامی و موضوعات زیادی از جمله تعریف انقلاب و تحولات مشابه، ویژگی ها، اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران و ماهیت انقلاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته و توضیحات کامل و مفیدی در رابطه با هر یک ارائه شده است. از اینها

دانلود کتاب انقلاب اسلامی

در قسمت دوم این کتاب، موضوعاتی که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از: مبانی فکری انقلاب اسلامی و جریان های فکری ایران در دوره معاصر و امام خمینی و نظریه مرجعیت دینی. بیان شده و در نهایت در قسمت سوم این کتاب به بررسی آثار انقلاب اسلامی و پیامدهای آن پس از پیروزی انقلاب پرداخته شده است که بر این موضوعات تمرکز دارد: دوره های بی ثباتی سیاسی، تثبیت جمهوری اسلامی. ایران، دوره سازندگی و توسعه اقتصادی. اصلاحات و توسعه صنعتی و سیاسی و همچنین می توانیم این کتاب را به علاقه مندان به مطالعات سیاسی و جامعه شناسی توصیه کنیم.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب انقلاب اسلامی محمد شفیع فر

کتاب پیشنهادی

کتاب خانواده در نگرش اسلام و روان شناسی محمدرضا سالاری فر