دانلود رایگان کتاب مسیر پیامبری صدیقه وسمقی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

هر انسانی برای رشد و نمو همه جانبه خود نیازمند راهنمای دانا و مؤدب است و بر این اساس خالق هستی پیامبرانی را برای نشان دادن مسیر تکامل انسان از طریق وحی برگزید و آخرین این سفیران حق است. پیامبر اسلام (ص). این است که رسالت همه پیامبران گذشته را به پایان رساند و این کتاب در دو بخش نبوت (نبوت عمومی) و پیامبر اسلام (نبوت خاص) اطلاعاتی از دو دسته ذکر شده در بالا در اختیار ما قرار داده است.

خرید کتاب راه پیامبر

این کتاب با عناوینی چون کلام، معاد، نبوت و پیامبر اسلام، آشنایی با اسلام، آشنایی با وظایف و حقوق زن، امامت و ائمه، جوانان و انتخاب همسر در این کتاب گنجانده شده است، همه این مجلدات از آیت الله امینی است که با سالها تفکر در منابع و متون دینی و ارتباط مستمر با جوانان و تفکر در مسائل عقیدتی و تربیتی، این کتاب را به صورت سیستماتیک تنظیم کرده است.

دانلود کتاب راه پیامبر صدیقه وسمقی pdf

کتاب «مسیر پیامبری» یکی از جدیدترین و جدیدترین آثار سرکار خانم صدیقه وسمقی است که فایل پی دی اف آن در این سایت تقدیم شما عزیزان می شود و نویسنده در این کتاب به همراه بیان دیدگاه خود در رابطه با نبوت. وحی و دین کوشیده است به همه پرسش های اساسی و جاودانه پاسخ دهد; سؤالاتی از قبیل «چرا پیامبر در همه زمان‌ها و مکان‌ها مبعوث نشده است، یا اینکه چرا رسالت انبیا به صورت غیرقابل تعرض به همگان نرسیده است، یا چرا در کتب آسمانی سخنان مخالف علم یا سخنان متضاد وجود دارد».

نقد کتاب راه پیامبر صدیقه وسمقی

این کتاب حاضر به دنبال پاسخی مناسب به این پرسش اساسی است که آیا اصلاً ادعای مبعوث بودن خداوند بر پیامبری معقول است؟ این سؤال را به اختصار «سؤال نبوت» بنامیم و پاسخ کتاب به این سؤال منفی است که می گوید: خیر، خداوند پیامبری نفرستاده است و وسمقی تصحیح می کند که خودش سال ها به این سؤال پاسخ مثبت داده است. ; یعنی معتقد بود خداوند پیامبرانی را مبعوث کرده است، اما با گذشت زمان، در جریان مطالعات و تأملات خود به این نتیجه رسید که نمی توان از تصویر پیامبر از خدا و منشأ الهی متون دینی دفاع کرد.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مسیر پیامبری صدیقه وسمقی

کتاب پیشنهادی

کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد دوم