دانلود رایگان کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد دوم در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

آشپزی مستطاب جلد دوم نجف دریابندری است. در این کتاب هر چیزی که در رابطه با آشپزی می خواهید را پیدا خواهید کرد که چیزی فراتر از فهرست کردن غذاها و داشتن دستور پخت برای هر کدام است. ممکن است برخی افراد با سلیقه و مشکل پسندتر باشند و انتظار عکس های جذابی داشته باشند و برخی دیگر که دید حرفه ای، پای کوزه گری یا بهترین روش ها برای طبخ انواع غذاها همراه با دستور پخت گام به گام هر غذا را دارند. نویسنده می خواهند و در نهایت این کتاب همه سلیقه ها را پوشش می دهد و بهترین انتخاب است.

دانلود رایگان کتاب آشپزی مستطاب از سیر تا پیاز pdf

در این کتاب با ارائه مطالب و موضوعات تخصصی در این زمینه، انتظارات مخاطب را بالا برده است، چنانکه معمولاً در اغلب کتاب های مرتبط با آشپزی، نویسنده سعی می کند اطلاعات و دستورالعمل هایی را به گونه ای در اختیار مخاطب قرار دهد که گویی شخص هیچ اطلاعاتی ندارد در زمینه آشپزی چیزی ندارد و همه مطالب را گسترش داده است و نویسنده به عنوان دانش پیش فرض مخاطب چیزی از قلم نینداخته است و به این ترتیب کتاب می تواند برای فردی که به دنبال اولین است مفید باشد. زمانی که چیزی جز باز کردن در یخچال نداشت. محتویات آن وارد آشپزخانه می شود و مفید می شود.

کتاب سیر تا پیاز نجف دریابندری

اما امروزه در بیشتر کتاب های این حوزه فقط به بیان اطلاعات کلیدی و تخصصی توجه می کنند و باعث سردرگمی بیشتر مخاطب می شوند و دریابندری که به این اطلاعات تسلط دارد بیش از پیش به مخاطب یک کتاب آشپزی احترام می گذارد. و همچنین سزاوار علم آن است که بداند نه تنها پس از مدتی پرداختن به مواد و وسایل آشپزی نتیجه ای لذیذ را پیش روی خود می بیند، بلکه از این کار نهایت لذت را برده است.

دانلود کتاب آشپزی مستطاب جلد دوم

او در کتاب آشپزی مستطاب آموزش های آشپزی را طوری بیان کرده است که حوصله ی مطالعه را نداشته باشید (اصولاً کمی بعید است که فارسی زبان از قلم دریابندری خسته شود). آشپزی ایرانی است، به مخاطبان هشدار داده است: خوانندگانی که حوصله خواندن مطالب تاریخی را ندارند، بدین وسیله از مطالعه بخش هایی از این فصل معاف می باشند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد دوم

کتاب پیشنهادی

کتاب مستطاب آشپزی از سیر تا پیاز نجف دریابندری جلد اول