دانلود رایگان کتاب حقوق بین الملل خصوصی محمد نصیری در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب حقوق بین الملل خصوصی تالیف دکتر محمد نصیری به موضوعات کلی، تابعیت و اقامتگاه (وضعیت اتباع بیگانه و تعارض قوانین و دادگاه ها) می پردازد و حقوق بین الملل خصوصی دکتر نصیری یک مطالعه تطبیقی ​​بر اساس مباحث کلی و تابعیت است. و محل سکونت افراد. وضعیت اتباع بیگانه، تعارض قوانین و محاکم مطرح شده و کتاب حقوق بین الملل خصوصی نصیری در 3 سرفصل اصلی ویژه تالیف شده و در مقطع کارشناسی با توجه به سرفصل های آموزشی مصوب و مصوب طراحی و تنظیم شده است. ، و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. قرار داده شده

کتاب حقوق بین الملل خصوصی دکتر نصیری pdf

دکتر محمد نصیری رئیس سابق دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و از اساتید و صاحب نظران صاحب نام حقوق در ایران است و تالیفات بسیاری در این زمینه دارد. و عاری از هرگونه پیچیدگی نوشته شده است، گنجانده شده است و تلاش بر این بوده است تا دانشجویان عزیز را برای استنباط موضوعات طراحی شده در آن و نحوه برخورد با آنها آماده کنیم. کتاب به تبیین رشته های علم حقوق و دلایل جدایی آن از سایر شاخه های این علم می پردازد و علاوه بر اینها، کتاب بر مبانی نظری عمیق و طرح و تدوین آرای حقوقی و در نهایت تطبیق هر نظریه با نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران مجموعه ای منسجم و کامل از اطلاعات حقوقی در این حوزه خاص و پرطرفدار را در اختیار خوانندگان و علاقمندان به این موضوع قرار می دهد.

دانلود کتاب حقوق بین الملل خصوصی

از سری ویژگی های کتاب حقوق بین الملل خصوصی دکتر نصیری می توان به این نکته اشاره کرد که مطابق با آخرین تغییرات و اصلاحات حقوقی مربوطه بوده و مخصوص تدریس در مقطع کارشناسی دانشگاه های کشور طراحی شده و مناسب می باشد. برای تقویت پایه علمی داوطلبان آزمون های حقوقی و طبقه بندی. مطالب، مفاهیم و اصطلاحاتی که یادگیری را آسان و صحیح می کند و بحث و مباحث به صورت جامع و کامل شامل اصول و مبانی حقوق بین الملل خصوصی و تعارض قوانین و نگارش این کتاب بر اساس مبانی عمیق و نظری است. حقوق و تلاش برای آموزش نحوه استنباط و حل مشکلات موجود در حوزه حقوق بین الملل خصوصی و طراحی و تدوین نظریه های حقوقی و ارزیابی و محک گذاری نقاط قوت و ضعف آنها و بررسی تطبیقی ​​آراء حقوقی در نظام قانونگذاری. جمهوری اسلامی ایران و بیان و ارائه مطالب به زبان ساده و صریح و عاری از هرگونه تعصب و تجدید نظر در کتاب و جزوه تعارض قوانین و ذکر قوانین و مقررات اصلاحی و تفکیک موضوعات فرعی از اصلی ها از طریق دسته بندی آنها که برای یادگیری آسان تر و همچنین نقشه ذهنی و محتوای هر فصل بسیار موثر است. با ذکر مقدمه در ابتدا و ابتدای هر فصل که خواننده عزیز را به مطالعه راهنمایی می کند و در پایان این کتاب یکی از کتب درسی مهم دانشگاه است که دانشجویان عزیز به دلیل محتوای کاربردی و واضح این کتاب می تواند نمره خوبی بگیرد. برای قبولی در امتحانات خود از این کتاب کمک بگیرید.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب حقوق بین الملل خصوصی محمد نصیری.

کتاب پیشنهادی 

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم جمعی از نویسندگان