دانلود رایگان کتاب مفاهیم پایه در معماری ادوارد ت. وایت در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب مفاهیم پایه در معماری نوشته ادوارد تی وایت است که توسط مترجمان فرهنگستان تخصصی معماری ترجمه و در انتشارات سروش دانش منتشر شده است و دانشجویان معماری در دوران تحصیل از این کتاب استفاده می کنند و این کتاب حاوی مطالب ارزشمند و برجسته ای است. در این رشته شامل رشته معماری می باشد که در اختیار دانشجویان و دانشجویان علاقه مند می باشد.

دانلود کتاب PDF مفاهیم پایه در معماری اثر Edward T. White PDF

مجموعه آکادمی تخصصی معماری که از سال 1383 یکی از پرطرفدارترین مراکز آموزش معماری کشور بوده و با حمایت اساتید برتر معماری ایران دارای تجربه زیادی در تدریس در رشته های مختلف معماری می باشد. طراحی، گردآوری و ترجمه منابع آموزشی با معماری و با توجه به نیازهای امروزی دانشجویان تطبیق داده شده است و برای هرچه بهتر ساختن این کتاب، بر اساس این برنامه، کتاب های برجسته ای است که با به روزترین ها تدریس می شود. دانشکده‌های معماری تاریخ جهان و کتاب‌های منتخب نظرات مراکز آموزشی برجسته برای طراحی و تنظیم در اولویت قرار گرفت و این کتاب در همین راستا تهیه، تدوین و منتشر شده است.

PDF کتاب مفاهیم پایه در معماری نوشته ادوارد تی وایت

برای دانشجویان معماری که برای کسب اطلاعات در مورد معماری نیاز به یادگیری یک سری مفاهیم اولیه در معماری دارند و این کتاب یکی از چندین کتابی است که هر معمار باید در ابتدای سفر خود بخواند و ترجمه آن در دسترس قرار گرفته است. تقدیم به معماران عزیز این آخرین ویرایش این کتاب است و در این ویرایش سعی شده است تعداد زیادی عکس رنگی برای درک کامل و بهتر مطالب کتاب برای دانش آموزان گنجانده شود و نویسندگان این کتاب احساس نیاز کردند. توضیحات و پاورقی در هر یک از بخش ها. این نیاز را برطرف کرده اند و در اختیار دانشجویان و علاقه مندان معماری قرار گرفته است و می توانند بهترین نتیجه ممکن را در دروس خود از این کتاب بگیرند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب مفاهیم پایه در معماری ادوارد ت. وایت

کتاب پیشنهادی 

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد دکتر محمد نقی براهنی