دانلود رایگان کتاب بانک سوالات درسنامه جامع پرستاری احمدعلی اسدی نوقابی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

با توجه به گستردگی علمی پرستاری و تمامی مباحث و مطالب آن به طور گسترده بررسی و توضیح داده شده است و در اینجا احساس می شود که نیازمند کتابی جامع و کامل در رشته پرستاری هستیم که تمامی تست ها در آن امتحان شده باشد. این کتاب. باید در ارتباط با کتاب های درسی پرستاری که برای کمک به دانشجویان آمده است طراحی و تنظیم شود.

دانلود pdf کتاب اسدی نوقابی

کتاب بانک سوالات نوین پرستاری یکی از برجسته ترین کتاب های موجود در رشته پرستاری می باشد که مورد استفاده دانشجویان تحصیلات تکمیلی این رشته می باشد. نقابی شامل مواردی مانند پرستاری داخلی و جراحی، پرستاری کودکان، پرستاری بهداشت جامعه، پرستاری سلامت مادر و نوزاد، پرستاری بهداشت روان و مراقبت های ویژه است که شامل کلیه مفاهیم مربوط به پرستاری می شود.

کتاب درسی جامع پرستاری نوین pdf

تست های ذکر شده در کتاب پرستاری نوقابی در تست های تقسیم بندی شده به همراه پاسخ کامل آن ها گنجانده شده است که اسدی نوقابی تست های آن را از اولین آزمون تا سال 2018 ارائه کرده است و این تست ها سوالات سال های قبل می باشد. تربیت مدرس شامل دانشگاه های آزاد و سراسری و حتی آزمون های استخدامی می باشد، این کتاب یکی از معروف ترین و معتبرترین کتاب ها در رشته پرستاری ارشد محسوب می شود و در ویرایش جدید این کتاب علاوه بر بیان سوالات شاخه های جدید. در سال های اخیر تخصص این رشته شامل CCU، ICU، NICU و دیالیز نیز به صورت جداگانه بیان شده است.

دانلود بانک سوالات نوین پرستاری

در زمینه سوالات ارشد پرستاری کتاب های متنوع و گسترده ای موجود است و این کتاب یکی از بهترین هاست و به همین دلیل با وجود اینکه کتاب جدید پرستاری یک کتاب جامع و کامل است، برخی افراد می توانند از کتاب های تست دیگری برای آمادگی استفاده کنند. . برای انتخاب در آزمون های پیش رو و در رابطه با این کتاب می توان گفت که این کتاب دست کمی از سایر کتاب ها ندارد و این کتاب را به دانشجویان پرستاری توصیه می کنیم تا در آزمون ارشد خود بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب بانک سوالات درسنامه جامع پرستاری احمدعلی اسدی نوقابی

کتاب پیشنهادی

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم ناصر مکارم شیرازی