دانلود رایگان کتاب حقوق تجارت ۲ ربیعا اسکینی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است. 

عنوان قانون تجارت شامل قواعدی است که بر روابط تجاری و اعمال تجاری حاکم است و قانون تجارت مصوب 1370 به همراه لایحه اصلاح بخشی از قانون تجارت مصوب 1377، قانون صدور چک مصوب 1377 با اصلاحات مستمر آن. قانون اداره امور ورشکستگی و قانون کارگزاران و شرکت های تعاونی و قانون بازار اوراق بهادار از مهم ترین و ضروری ترین قوانین طراحی و تنظیم شده در این کتاب است.

حقوق تجارت 2 pdf

کتاب حقوق تجارت یکی از دروس اصلی مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد و دکتری با گرایش حقوق خصوصی می باشد و با توجه به محتوای مهمی که دارد، سوالات زیادی در آزمون هایی مانند وکالت، قضاوت از این کتاب پرسیده می شود. ، سردفتری، کارشناسی ارشد و دکتری و این کتاب توسط دکتر رابعه اسکینی یکی از برجسته ترین افراد حقوق تجارت ایران نوشته شده است که تمامی مطالب مربوط به حقوق تجارت را در یک دوره پنج جلدی طراحی و تنظیم کرده است. به صورت کامل و مفصل طراحی شده است و این کتاب به گونه ای طراحی شده است که در دانشگاه ها به عنوان منبع آموزشی و همچنین به عنوان منبع مواد آزمون حقوق تجارت در آزمون های حقوقی تدریس می شود. که هر مخاطبی می تواند با کمی دقت در مطالب به معنای کتاب و عمق کلمات پی ببرد.

دانلود کتاب حقوق تجارت 2 دکتر اسکینی

از جمله ویژگی های فراوان این کتاب در زمینه بازرگانی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- توضیح و توضیح جامع مطالب شرکت های اشخاص مشمول در شرکت های مختلط، مختلط، غیر سهامی و با مسئولیت محدود. 2- یکی از منابع دوره آموزشی کامل حقوق تجارت پیشنهادی برای استفاده دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق و همچنین داوطلبان آزمون های حقوقی جهت تسلط کامل بر موضوع آزمون حقوق تجارت (موضوع شرکت های تجاری غیر بورسی) 3- تفسیر مقالات حقوقی مربوط به تجارت و رفع ابهامات حقوقی 4- استناد به نظرات و دیدگاه های سایر حقوقدانان با ذکر منابع متناسب با موضوعات هر فصل. 5- اشاره به قوانین و رویه های قضایی نظام های حقوقی حقوق تجارت مانند حقوق فرانسه و سایر ویژگی های گسترده این کتاب که در این فرصت محدود محدود می باشد. گفتگویی در این باره نداریم، اما با مطالعه این کتاب می توانید با ویژگی های دیگر این کتاب آشنا شوید و در زمینه های مختلف از آنها استفاده کنید.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب حقوق تجارت ۲ ربیعا اسکینی

کتاب پیشنهادی 

کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی ۲ خسرو باقری