دانلود رایگان کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب از سری کتاب هایی است که برای دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها تالیف شده است که بر اساس ماهیت خاص این دانشگاه در آموزش غیر حضوری باعث شده تا این کتاب به صورت روان و روان به مطالب موجود بپردازد. نثر ساده ای که دانش آموزان را از حضور دور می کند. استاد نیازی به آن ندارد و دانش آموزان می توانند با مطالعه این کتاب تمام مطالب را بیاموزند و در امتحانات خود موفق شوند.

کتاب جرم شناسی عباس نظیفی

قوانین جزایی کشورها در اعصار مختلف تحت تأثیر قدرت حاکمان یا صاحبان ثروت بوده و در مدت قریب به چهار هزار و پانصد سال تغییر جزایی و کیفری را بر عهده داشته اند. سیاست از ابتدایی ترین شکل تا شکل ظاهرا پیشرفته اش. و جوامع مختلف مجبور به پذیرش آن شده اند و جرم شناسی زیرشاخه ای از علوم جنایی است که علل و عوامل زیستی، روانی و اجتماعی پیدایش جرم را با روش علمی و عینی و راه های کنترل و پیشگیری از رفتار مجرمانه تحلیل می کند. در افراد و جامعه هدف پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح و درمان مجرمان است و در کتاب جرم شناسی دکتر نظیفی مطالبی را گردآوری، ترجمه و گردآوری کرده است که نیازهای دانشجویان مقطع کارشناسی را در شناخت این علم تامین می کند و مناسب است. منبع این درس و در مورد آن سوال بپرسید.

دانلود کتاب جرم شناسی pdf

درس جرم شناسی یکی از دروس مهم و اصلی در رشته حقوق است که دانشجویان باید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جنایی و جرم شناسی آن را بیاموزند و بگذرانند و منبع مهم و جامعی است که برای این درس و تعداد زیادی معرفی شده است. دانشگاه ها به نقل از دانشگاه پیام نور، آن را به عنوان منبع آموزشی خود که کتاب جرم شناسی عباس نظیفی است، قرار داده اند و این کتاب که به علم پویا و راهبردی در برقراری عدالت نیز معروف است، جامع ترین منبع است. این دوره که جزوه ای در این مقاله می باشد. برای شما قرار داده ایم و این پی دی اف با کیفیت در قالب یک فایل پی دی اف به صورت اختصاصی توسط پارس پی دی اف طراحی و آماده شده است که پس از پرداخت هزینه می توانید آن را دانلود کنید و جزوه موجود در 219 صفحه آماده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با مطالعه آن می توانید در امتحانات خود نتیجه بسیار خوبی بگیرید.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی

کتاب پیشنهادی 

کتاب بازاریابی بین المللی میرزا حسن حسینی