دانلود رایگان کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

شرح لمعه میراث ماندگار شهید اول و دوم کتاب کاملی است که فتوای مشهور فقهای امامیه را گردآوری و بیان کرده است و این کتاب جامع و کامل و با نثری روان و ساده و قابل فهم برای همه قاریان است.

فقه استدلالی pdf

ویژگی های بیشمار این کتاب به ویژه جامعیت آن، آن را به یکی از منابع اصلی در طراحی و تنظیم «حقوق مدنی» و «قانون مجازات اسلامی» تبدیل کرده است و شرح لمعه از نظر شیوه نگارش با سایر کتب تربیتی فقهی تفاوت محسوسی دارد. دامرزی در ترجمه دقیق و برجسته 52 باب تحریر الروضه و منبع دانشگاهی متون فقهی برای دانشجویان حقوق (فقه 1 تا 6) آمده است.

فقه استدلالی دامرزی پی دی اف

این کتاب یکی از منابع اصلی آزمون های حقوقی و قضایی در درس متون فقهی است و در این کتاب برخی از اصول فقه و احکام شرعی بیان شده است و همانطور که گفته شد شرح لمعه میراث ماندگار شهیدان اول و دوم کتابی جامع به شمار می رود و در این کتاب برخی از مبانی فقهی و احکام شرعی مورد بررسی و تبیین قرار گرفته است. این کتاب در این نوشته بیشتر فتاوای فقه شیعه را به صورت مختصر، روان و پرمعنا گردآوری و گردآوری کرده است و از جمله این فتواها: طهارت; دعا؛ زکات؛ خمس؛ روزه داری؛ حج جهاد امر به معروف و نهی از منکر; عدالت؛ گواهینامه ها؛ وقف هدایا؛ کسب و کار؛ دین؛ رهن؛ سنگ؛ ضمانتنامه؛ حواله؛ حمایت؛ صلح؛ شرکت؛ مضاربه; مسابقه اسب دوانی و تیراندازی؛ شکار کردن؛ ذبح؛ در باره؛ قصاص و موارد دیگری که در این کتاب مطرح شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی 

کتاب پیشنهادی 

کتاب اختلالات دیکته نویسی مصطفی تبریزی