دانلود رایگان کتاب استاتیک کاربردی محمود گلابچی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب استاتیک کاربردی (علاوه بر معرفی آثار برجسته معماری جهان) یکی از کتاب های آموزشی مناسب برای دانشجویان مهندسی عمران و معماری به شمار می رود که توسط محمود گلابچی طراحی و تهیه شده است که یکی از برجسته ترین کتاب ها در این زمینه هستند.

دانلود استاتیک عملکردی

در رابطه با محتوای این کتاب مطالب و مباحث اساسی مربوط به علم استاتیک وجود دارد که هدف آن درک رفتار سازه ها و همچنین یادگیری حسی و عملی اصول محاسبه و طراحی ساختمان است که با هدف آموزش کامل دانش آموزان کتاب بررسی شده شامل: استاتیک، نقطه مادی، صحبت در مورد تعادل، اصطکاک لغزشی، استاتیک اجسام تحت تأثیر نیروهای واقع در یک صفحه، تعادل اجسام تحت تأثیر بیش از سه نیرو، تعادل میله های سنگین، خرپاها، بردارها. ، دستگاه نیروهای فضایی، تعیین مرکز ثقل، ممان اینرسی و گشتاور سطح دوم این است که این مباحث تنها بخش کوچکی از این کتاب را پوشش می دهند.

محمود گلابچی استاتیک را اعمال کرد

همچنین کتاب استاتیک کاربردی با توجه به نیاز دانشجویان معماری و عمران طراحی و تدوین شده است. در رابطه با نویسنده این کتاب می توان بیان کرد که محمود گلابچی در سال 1336 در مشهد به دنیا آمد. تخصص سازه در معماری در ایران فناوری معماری محسوب می شود و همچنین در رشته های «فناوری معماری با معماری بیونیک و معماری دیجیتال» و مدیریت پروژه و ساخت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده است. وی در طول زندگی خود 42 کتاب و بیش از 150 مقاله به زبان های فارسی و انگلیسی گردآوری و ترجمه کرده است که از کتاب های برجسته وی به شمار می رود.

pdf استاتیک کاربردی

محتوای این کتاب در تعداد زیادی عناوین گنجانده شده است که از سری موضوعات مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: بردارها و دستگاه نیروهای فضایی و تعیین مرکز ثقل و ممان اینرسی و ممان دوم. نیروی سطحی و برشی و لنگر خمشی و قاب ها و موارد دیگر که به صورت صاف و ساده بیان می شود.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب استاتیک کاربردی محمود گلابچی 

کتاب پیشنهادی

کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی احمد غفوری