دانلود رایگان کتاب حقوق اداری ۱ ابراهیم موسی زاده در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

این کتاب از سری کتاب های گردآوری شده توسط پیام نور است که توسط استاد برجسته و ارجمند یاناس ابراهیم موسی زاده طراحی و تدوین شده است که مطالب مرتبط با حقوق اداری را به طور کامل توضیح داده است و این کتاب پیش نیاز یک کتاب قانون اداری 2 این است که با توجه به محتوای این کتاب ها می توان این کتاب ها را جامع ترین کتاب در زمینه حقوق اداری دانست که مطالب را با بیانی روان و ساده بیان کرده و سعی در درک خواننده این کتاب داشته است. .

جزوه حقوق اداری 1 موسی زاده

در رابطه با محتوای این کتاب برای درک بهتر می توان بیان کرد که سازمان های اداری بخش های مقدماتی نظام اجتماعی را مدیریت می کنند و سیر تحول جوامع انسانی و سیاسی را هدایت می کنند و روند آن را بررسی می کنند و همچنین در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی نقش پر رنگ و مهمی دارند، به همین دلیل است که مدیریت، زیربنای این نوع اعمال قدرت و حاکمیت ملت‌ها محسوب می‌شود و از سوی دیگر، اگر توجه کنیم، متوجه می‌شویم. که «اداره» یکی از اساسی ترین زمینه هاست و زمینه های اصلی تحقیق و مطالعه در «علوم انسانی» مورد توجه قرار می گیرد و لازم است به ابعاد گسترده و متفاوت آن و نقش مهم آن در جامعه حکومتی و حکومتی توجه ویژه شود.

دانلود رایگان کتاب حقوق اداری 1 پیام نور

با توجه به ساختار آموزشی پیام نور که به صورت نیمه حضوری می باشد، تمامی مطالب و مفاهیم درج شده در این کتاب از جامعیت بالایی برخوردار بوده و تلاش شده تا تمامی مباحث به راحت ترین شکل ممکن توضیح داده شود. که دانشجویان حقوق دانشگاه پیام نور می توانند یاد بگیرند. بدون نیاز به استاد در این دوره با مطالعه این کتاب می توانند تمامی مطالب حقوق اداری را به صورت عالی و کامل یاد بگیرند و بهترین نتیجه را در آزمون های خود بگیرند.

کتاب حقوق اداری موسی زاده pdf

در کشور ما نیز با توجه به اینکه حاکمیت موازین اسلامی بر تمامی قوانین و مقررات تدوین شده و جهانی بودن و جاودانگی احکام اسلامی است، سازمان های اداری و اجرایی باید دارای این ویژگی ها از جمله ویژگی های مثبت و الهی حکومت ها و در همه زمان ها و مکان هایی که تاثیر بسزایی دارند و این کتاب موجود با هدف تدریس درس حقوق اداری 1 در دانشگاه به ویژه دانشگاه پیام نور در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و مدیریت طراحی و تهیه شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب حقوق اداری ۱ ابراهیم موسی زاده

کتاب پیشنهادی

کتاب حسابداری مدیریت رضا شباهنگ