دانلود رایگان کتاب شیمی یازدهم مبتکران کنکور ۱۴۰۲ بهمن بازرگان جلد دوم در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب شیمی یازدهم مبتکران که توسط استاد بهمن بازرگان طراحی و تنظیم شده است از سری این کتاب های آموزشی است که در ادامه جلد اول شیمی دهم طراحی و ویرایش شده است و تمامی مطالب را در بر می گیرد. مورد نیاز دانش آموزان .

دانلود شیمی یازدهم کنکور مبتکران 1402 بهمن بازرگان

کتاب های درسی کامل این کتاب که تمامی مباحث هر درس را به بهترین شکل ممکن و البته مفهومی توضیح داده اند و این مطالب را در قالب سوالات آموزشی تست کرده اند، از مهمترین نیازهای داوطلبان کنکور است. و دانش آموزان ابتدایی مشخص می شود که این ویژگی در شیمی یازدهم مبتکران به خوبی مورد توجه قرار گرفته است و به گونه ای که دانش آموزان را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند و همه دانش آموزان دهم و همچنین دانش آموزان مقاطع بالاتر به دنبال آن هستند. منبعی که شیمی از مبانی توضیح کامل بدهد و در عین حال سطح مطلوبی مانند نکات و تست ها را داشته باشد، منابع کمی هستند که این دو ویژگی را در کنار هم داشته باشند و حجم مناسبی نسبت به مباحث این کتاب داشته باشند. است.

شیمی یازدهم مبتکران کنکور 1402

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که کتاب های شیمی بهمن بازرگان به صورت دقیق نوشته شده و روش تدریس او در شیمی روشی ابداعی و به روز است که بیش از بیست سال از اولین آن می گذرد. انتشارات و البته با توجه به فعلی عرضه ثابت آنها همچنان یکی از بهترین کتاب های شیمی کنکور محسوب می شود و این کتاب های بهمن بازرگان باعث شده دانش آموز در درس شیمی به کتاب دیگری در این زمینه بی نیاز شود و بتواند پیدا کند. همه چیزهایی که او باید در این کتاب بیاموزد. انجام خواهد داد.

کنکور شیمی یازدهم مبتکران 1402 pdf

کتاب شیمی یازدهم مبتکران دارای کتاب های خودآموز، تست های آموزشی همراه با درسنامه، پاسخنامه تشریحی و مباحث تکمیلی می باشد، یعنی مجموعه ای جامع که شامل صفر تا 100 شیمی کنکور می باشد و نمره دانش آموز را در 10 به سطح بالایی می رساند. علم شیمی. اهمیت کتاب های درسی این کتاب با پوشش 100 درصدی مباحث شیمی کنکور و همچنین بیان نکاتی از حذفیات در شیمی کنکور که شیمی یازدهم مبتکران را به منبعی خودآموز و کامل تبدیل کرده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب شیمی یازدهم مبتکران کنکور ۱۴۰۲ بهمن بازرگان جلد دوم

کتاب پیشنهادی

کتاب درسنامه روان پزشکی بالینی و علوم رفتاری میر فرهاد قلعه بندی