دانلود رایگان کتاب نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر جورج ریتزر در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

نظریه جامعه شناسی در عصر معاصر توسط جورج ریتز، استاد برجسته دانشگاه مریلند که برنده جایزه تدریس شده است، طراحی و ویرایش شده است و این کتاب برای کسانی است که به دنبال متنی مختصر و در عین حال قابل دسترس هستند. درک درباره نظریه های جامعه شناسی است، کتابی عالی و جامع محسوب می شود.

دانلود کتاب PDF کتاب نظریه جامعه شناسی جرج ریتزر در زمان معاصر PDF

این کتاب با مباحثی مختصر، کامل، مفید، جذاب و دارای طیف وسیعی از ویژگی های آموزشی است و نظر طیف وسیعی از دانشجویان را به خود جلب کرده است و کتاب نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر نقد مفیدی است. . و جام برای خوانندگان این کتاب مهم ترین نظریه پردازان جامعه شناسی و رویکردهای نظری بنیانگذاران کلاسیک تا کنون و جرج ریتزر و جفری استپنیسکی را با تحقیقات به روز شده در آخرین ویرایش کتاب، تعداد زیادی از نظریه پردازان توضیح داده است. و مکاتب فکری تحت عناوین وسیعی به هم پیوسته اند و دیدگاه واحدی از نظریات جامعه شناسی برای دانشجویان بیان شده است.

خلاصه نظریه های جامعه شناسی جورج ریتزر pdf

این متن کتابی کامل، جامع و مفید برای افرادی تلقی می‌شود که می‌خواهند مروری در دسترس بر کل سنت تفکر جامعه‌شناختی داشته باشند، با تأکید بر ارتباط بین نظریه‌های کلاسیک و نظریه‌های نظری و کتاب نظریه‌های جامعه‌شناسی در دوران معاصر. توسط قلم چیره دست محسن طلاسی ترجمه شده است و این کتاب توسط انتشارات علمی منتشر شده است که یکی از دو اثر اصلی این نویسنده در دهه های 80 و 90 است و یکی از برجسته ترین و معتبرترین کتاب ها به شمار می رود. جورج ریتزر در جهان و این کتاب که به تاریخچه نظریه جامعه شناسی از دوران باستان تا امروز می پردازد شامل 15 فصل است.

نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر pdf

«زمینه تاریخی نظریه جامعه‌شناسی: سال‌های اول»، «زمینه تاریخی نظریه جامعه‌شناختی در سال‌های بعد»، «کارکردگرایی ساختاری، نئوکارکردگرایی و نظریه تعارض»، «انواع نظریه‌های جامعه‌شناختی نومارکسیستی»، «نظریه کنش متقابل نمادین» ، «جامعه شناسی پدیدارشناسانه و روش شناسی مردم» نگاران، «نظریه مبادله و جامعه شناسی رفتاری»، «نظریه فمینیستی معاصر»، «تحولات اخیر در نظریه جامعه شناسی»، «ظهور مشکل اصلی در نظریه جامعه شناسی معاصر»، «فراتئوری و یک فرانظری» پروژه های تحلیل نظریه جامعه شناسی، «آژانس و ساختار یکپارچه سازی»، «نظریه های معاصر مدرنیسم و ​​پست مدرنیسم»، «نظریه جهانی شدن» و «تحولات پیشگام در نظریه معاصر» نمونه هایی از عناوین بیان شده در این کتاب هستند که عبارتند از: زمینه های اصلی علاقه جورج ریترز به نظریه جامعه، علم و جامعه شناسی کار است و کتاب های دیگر او عبارتند از: «نظریه جامعه شناسی»، «فراتره پردازی در جامعه شناسی»، «جامعه شناسی: علم چند رشته ای و به سوی یک مفهوم جامعه شناختی واحد» و او. مقالات مختلفی در رابطه با مفهومی که عقلانیت طراحی و تنظیم کرده است نوشته است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر جورج ریتزر

کتاب پیشنهادی 

کتاب ریاضی عمومی ۲ محمد مهدی ابراهیمی