دانلود رایگان کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب تناسب معنایی و قرابت معنایی یکی از بهترین و کامل ترین منابع آموزشی قرابت های معنایی در درس ادبیات می باشد که به همت شبانه روزی هامون سبطی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب یکی از بهترین ها به شمار می رود. کتاب های به روز موجود در این زمینه.

کتاب تناسب اندام مفهومی هامون ثابتی pdf

موضوع قرابت معنایی در ادبیات فارسی یکی از مباحث ضروری به شمار می رود که سوالات زیادی در رابطه با این موضوع در کنکور سال های اخیر طرح شده است و در قرابت معنایی باید بین چند بیت شعر که از نظر مترادف هستند ارتباط پیدا کنید. از معنا و به احتمال زیاد این کار در نگاه اول بسیار آسان است اما باید بگوییم که اصلا اینگونه نیست و تشخیص تشابه معنایی آیات کار بسیار دشواری است مخصوصاً برای دانش آموزانی که پایه ضعیفی دارند. . می آید و بنابراین نیاز به یک منبع آموزشی عالی و کامل برای این دسته از دانش آموزان بسیار مورد نیاز است و کتاب سازگاری معنایی و قرابت معنایی یکی از این منابع آموزشی جامع و کامل و به روز است که سعی در اعمال اصول دقیق دارد. تا دانش آموزان با این مبحث ادبیات بهترین نتیجه را بگیرند.

سازگاری مفهومی و قرابت معنایی هامون ثابتی pdf

یکی از ویژگی های این کتاب سازگاری معنایی و قرابت معنایی است که توسط هامون سبطی نوشته شده و در 3 فصل طراحی و تنظیم شده است که در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است و دانش آموزان یازدهم و دوازدهم متوسطه رشته های علوم انسانی، تجربی و ریاضی می توانند بهره مند شوند. از این کتاب بهره ببرید و کتاب سیاه و سفید چاپ شده و در قطز وزیری به چاپ رسیده است و مربوط به آن نیز می باشد. کتاب سازگاری معنایی و قرابت معنایی در دسته بندی کتاب های درسی و کمک آموزشی قرار دارد و موضوع اصلی کتاب مختص به قسمت قرابت می باشد. در درس ادبیات متوسطه معنی دارد.

کتاب تناسب اندام مفهومی هامون ثابتی pdf

کتاب دارای 3 فصل است که هر فصل اهداف خاصی را دنبال می کند و در فصل اول این کتاب به شما آموزش داده می شود که چگونه این درس را به درستی مطالعه کنید و همانطور که می دانید شعر را به درستی بخوانید. قرابت معنایی زیربنای قرابت معنایی است و در فصل دوم این کتاب به معنای صحیح اشعار به ویژه اشعار ادبیات غنایی عاشقانه، ادبیات آموزشی و ادبیات عرفانی اختصاص دارد و در این فصل پس از فراگیری چگونگی برای درست خواندن آیات می توان آیات را آسان کرد و همچنین در فصل سوم مباحث آموزشی کمتر بیان شده است و بیشتر محتوای این فصل مختص تست ها و سوالات تستی است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی

کتاب پیشنهادی 

کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی شفیع آبادی