دانلود رایگان کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری در وب سایت کتاب برو برای شما معرفی شده است.

کتاب «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» از سری کتاب های آموزشی در دانشگاه های کشور است که به مباحثی در حوزه دفاع مقدس می پردازد که دارای متنی گویا و ساده است که لازمه آن است. خواندن برای هر ایرانی به دلیل اهمیت بالای 8 سال. جنگ تحمیلی علیه ایران با جهادهای فراوان در این مسیر به پایان رسید.

کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

کتاب «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» برگرفته از مجموعه ای از اسناد برجسته و منابع دست اول و به نقل از مقامات و کارشناسان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که تحلیلی درست و واقع بینانه است. از تاریخ هشت سال دفاع مقدس. ایشان در سال دفاع مقدس حضور پر رنگی داشته اند و در حال حاضر از اساتید مجرب دانشگاه های کشور به شمار می روند که با حضور تعدادی از کارشناسان و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را بر عهده داشته اند. به طراحی و تهیه این کتاب کمک ویژه ای شده است. این کتاب با کارکرد علمی و نثری روان، صادقانه و قابل فهم در موضوعات مختلف جنگ در زمینه های جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و امنیتی برای نسل جوان تهیه شده است که با مطالعه این کتاب علاقه مند به درک تجزیه و تحلیل مسائل به شیوه ای مناسب آنها به مسائل مختلف پیچیده دفاع مقدس و امنیتی تمام دوران محیط ملی ایران و عراق و محیط منطقه ای و بین المللی خواهند رسید و مطالعه این کتاب به نسل جوان به ویژه دانشجویان و متخصصان امور دفاعی و امنیتی توصیه می شود. .

PDF کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

علیرغم اینکه مباحث، مطالب و زوایای دفاع مقدس بسیار جامع است و نمی توان آن را در دو واحد مطالعاتی قرار داد، با این وجود این کتاب با توجه به این واحد دانشگاهی برای مخاطبان این مقطع دانشگاهی طراحی و تهیه شده است. به همین دلیل این پژوهشکده می‌داند که برای انتقال فرهنگ جبهه و جنگ در زمینه‌های مختلف و با توجه به مخاطبان مختلف به بهترین شکل ممکن طراحی و تنظیم شده است و بزرگترین تغییر این کتاب در فصل هفدهم است. حذف شد و موضوعاتی تحت عنوان جنگ نرم و رسالت دانشگاهیان وجود دارد. در فصل شانزدهم این کتاب به تفصیل و طراحی پرداخته شده است.

منابع معتبر برای دریافت و دانلود این کتاب:

دانلود کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری.

کتاب پیشنهادی 

کتاب روانشناسی تربیتی شاهده سعیدی